REKLAMA

Uderzył autem w autobus. Uciekał z alkoholem w ręku… [FILM]

REKLAMA

W nocy z 21 na 22 maja czytelnik poinformował nas o zdarzeniu, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy 1 Maja i Sienkiewicza w Płocku. Według jego relacji, kierowca osobówki uderzył w autobus, po czym uciekł z miejsca zdarzenia, w ręku trzymając alkohol.

O tej sytuacji czytelnik powiadomił nas 21 maja o godz. 23.45.

– Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Sienkiewicza. Kierowca wymusił pierwszeństwo i zderzył się z autobusem. Wraz z dwójką pasażerów, uciekli pieszo trzymając w ręku alkohol – wyjaśnił, przesyłając film.

Sytuację potwierdza Komenda Miejska Policji w Płocku.– O godzinie 23.25 na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i 1 Maja, kierujący oplem wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu autobusem – mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska, rzecznik płockiej policji. – Doszło do zderzenia pojazdów, po czym kierujący oplem pozostawił samochód i wraz z dwoma pasażerami oddalił się z miejsca zdarzenia. Nikomu nic się nie stało, kierujący autobusem 50-letni mężczyzna był trzeźwy. Jak podają świadkowie, kierujący oplem to mężczyzna w wieku około 25 lat. Trwają ustalenia jego tożsamości – wyjaśnia rzecznik.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Już myślalem says:

    Że się flaszka zbiła

  2. Anonim says:

    Tak dopier lić aż sie posra gnój pieprzony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU