Tylko do końca sierpnia niższa cena na Disco Lotnisko

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W ostatni weekend września na płockim lotnisku zagrają najlepsze zespoły muzyki tanecznej. Do grona wcześniej zapowiedzianych artystów, między innymi: Akcent, Mig, Piękni i Młodzi, Bayer Full i Cliver, dołączają kolejni: Joł, Playboys, Camasutra i Quest.

Najbardziej znany płocczanom wśród tych ostatnich artystów, którzy dokładnie w sobotę 26 września wystąpią na płockim lotnisku, jest zespół Quest.

Formacja ta pochodzi z Płocka, a znana jest z hitów takich jak “Impreza”, “Piekła Dotyk” czy też “Hazard”. Historia zespołu sięga do 1993 roku, kiedy to Dariusz Kilanowski, Piotr Kwiatkowski i Grzegorz Woja rozpoczęli swoją przygodę jako zespół Kontrast.

plakat Disco LotniskoPrzełomem w działalności muzycznej formacji okazał się rok 2000. Właśnie wtedy zespół postanowił rozpocząć poszukiwania nowego stylu w gatunku disco dance. I tym samym zaczęli występy jako – Quest. Co przyniosło im między innymi płyty: “Czemu tak”, “Droga która mnie prowadzi” i “Spektrum”.

Poza atrakcjami czysto muzycznymi, na uczestników Disco Lotnisko czekać będzie wiele niespodzianek, przeznaczonych dla rodzin z dziećmi. Na terenie imprezy pojawi się jedno z najnowocześniejszych w Polsce, objazdowych wesołych miasteczek.

W najbliższym czasie powinniśmy poznać też godzinowy rozkład występów.

Bilety w cenie 29 zł można nabyć do końca sierpnia przez kupbilet.pl oraz stacjonarnie: w restauracji Burger Room, w biurze festiwalowym przy ul. Grodzkiej oraz siedzibie POKIS. Od 1 do 25 września cena biletów wzrośnie – kosztować będą 35 zł, natomiast w dniu festiwalu będzie to 40 zł za jedną wejściówkę.

PetroNews jest patronem medialnym festiwalu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji