Zapraszamy do odwiedzenia Gabinetu Odnowy Biologicznej Twój Eden – miejsca, w którym znajdą Państwo odprężenie po ciężkim dniu. Gabinet jest prowadzony rodzinnie, a naszych klientów zawsze obsługujemy tak, aby czuli się u nas mile widziani. Dbamy także o to, by gabinet był dla nich miejscem odpoczynku i relaksu.

Stworzyliśmy to miejsce dla osób, które nie tylko chcą dbać o wygląd, ale również o równowagę psychofizyczną. Mamy do zaoferowania innowacyjne i niepowtarzalne zabiegi jak koloroterapię, czy najnowocześniejszą maskę LED. Sięgamy również do źródeł, oferując prastarą terapię oczyszczania jajem i świecowanie uszu. Dobieramy naszym klientom odpowiednią suplementację oraz strukturyzujemy wodę, która stymuluje organizm do odnowy biologicznej. Pracujemy w 100% na naturalnych kosmetykach i suplementach.

eden (1)KOLOROTERAPIA (chromoterapia), czyli leczenie kolorami, polega na stosowaniu różnych barw w stanach chorobowych ciała i umysłu. Uzdrowienia kolorami znano już w starożytnych Indiach, Chinach i Egipcie. Dziś, powracając do natury, koloroterapia odzyskuje należne jej miejsce wśród stosowanych sposobów leczenia.

Każdy zna wpływ światła: w jasne i słoneczne dni czujemy się lepiej, niż w dni posępne, zasnute chmurami. W przeciwieństwie do naturalnego światła słonecznego, nowoczesna terapia świetlna stosowana może być o każdej porze i w każdym miejscu. Światłoterapia znajduje zastosowanie zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu. Koloroterapia pomaga w niwelowaniu problemów, z którymi boryka się każdy organizm człowieka: rezerwy energii, odporność organizmu, dobre samopoczucie psychiczne, przemiana materii.

W kosmetyce ma zastosowanie w leczeniu skóry i tkanek. Spłyca zmarszczki, leczy trądzik, przebarwienia, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Na owe przypadłości możemy oddziaływać poprzez pobudzanie miejsc odpowiedzialnych za odpowiednie funkcje organizmu, takich jak centra energetyczne (czakry), drogi i punkty energetyczne (meridiany, południki), oraz strefy impulsów i organów.

eden (4)Światło emitowane przez najnowocześniejszą na światowym rynku  MASKĘ LED, wykorzystywane jest do przeciwdziałania procesom starzenia się skóry, leczenia trądziku, w tym różowatego, pajączków żylnych i przede wszystkim regeneracji skóry poprzez wzbudzanie – za pomocą energii o odpowiedniej długości fali i kolorze światła – naturalnych procesów produkcji kolagenu.

Oddziaływanie odpowiedniej mocy światłem i jego rodzajem na skórę daje znakomite efekty w przeciwdziałaniu jej starzeniu. Szczególnie skuteczne jest w przypadku:

  • wygładzania zmarszczek,
  • skóry wrażliwej,
  • do pobudzenia produkcji kolagenu i jego dystrybucji,
  • plam pod oczami,
  • chropowatości naskórka,
  • przebarwień nakrapianych,
  • wyprysków i egzemy,
  • niszczenia bakterii powodujących trądzik i przebarwienia,
  • leczenia trądziku pospolitego, trądziku różowatego i pajączków żylnych,
  • leczenia blizn.

Wprawdzie wygląd maseczki może wywoływać skojarzenia daleko odbiegające od zaciszy gabinetów kosmetycznych, ale skuteczność LED-owej nowości jest ponoć nie do podważenia. Urządzenie stosuje John Tsagaris – jeden z najbardziej oryginalnych, znanych londyńskich praktyków medycyny alternatywnej. Posiada on dyplom lekarza, specjalizuje się w medycynie chińskiej, ukończył również podyplomowe studia z zakresu chorób skóry i kosmetyki.

John Tsagaris twierdzi, że przykrycie twarzy magiczną maseczką na 25 minut zwiększa potencjał energetyczny komórek skóry, wpływając bezpośrednio na pracę komórkowych centrów energii zlokalizowanych w mitochondriach. Przyrównuje też procesy zachodzące dzięki maseczce do fotosyntezy – z tą różnicą, że światło emitowane przez LEDowe cudo technologiczne nie służy tutaj do wytworzenia tlenu i składników odżywczych, ale do uaktywnienia procesów gojenia i do zatrzymania procesów starzenia. Jak to możliwe? Ponieważ światło czerwone dociera do głębiej położonych poziomów skóry i aktywuje żywe warstwy do produkcji kolagenu.

eden (2)Prastarą TERAPIĘ OCZYSZCZANIA JAJEM stosowały pierwsze plemiona słowiańskie i indiańskie. Polega ona na zbieraniu nagromadzonych nawarstwień negatywnych energii w ciele człowieka.

Jajko, jako zaczątek życia, zachowuje się jak gąbka zbierająca energetyczne brudy, tworzące blokady w ciele człowieka. Ten, komu oczyszcza się ciało przez jajkowanie, odczuwa ten proces poprzez poczucie chłodu w chorym miejscu  oraz specyficznego, wgłębnego wyciągania schorzenia z ciała. Poza tym, jest to terapia przyjemna w odczuciu oczyszczanego do tego stopnia, że możliwe jest zapadnięcie w chwilową drzemkę. Bardzo dobrze zdejmowane są schorzenia z nóg, pleców, klatki piersiowej i brzucha, a także skutecznie oczyszczają się kobiece piersi.

W jamie brzusznej można pooczyszczać wszystkie organy wewnętrzne, zarówno męskie jak i organy żeńskie oraz jelita a także prostatę u mężczyzn. Na klatce piersiowej leczone są dolegliwości związane z płucami, nawet zastarzałe problemy pogrypowe i popapierosowe oraz problemy związane z tarczycą i gardłem. Po stronie pleców oczyszcza się również kręgosłup, nadnercza i nerki oraz serce, ramiona, ręce, dłonie i szyję.

eden (3)ŚWIECOWANIE USZU to naturalny zabieg wykonywany przy użyciu specjalnych świec, pochodzący rodem od Indian Hopi. Podczas spalania się świecy wytwarzane jest podciśnienie w kanale usznym na skutek tzw. efektu komina. Prowadzi to do regulacji ciśnienia zatok. Ciśnienie krążące (tzw. prąd ciśnienia) dostarcza do wnętrza ucha stężoną parę wzbogaconą ziołowymi substancjami i olejkami eterycznymi. W wyniku tego, następuje leczenie podrażnionych stref.

Działanie prądu podciśnienia wyciąga osady, zanieczyszczenia i drobnoustroje z ucha. Podczas procesu spalania, nagrzewająca się obudowa ze srebrnej blaszki przenosi prąd ciepła i olejków ziołowych do wnętrza ucha. Lokalnie dostarczane ciepło powoduje stymulacje obwodowego ciśnienia krwi, które wzmacnia immunologiczny system obronny danego miejsca oraz zwiększa poziom krążenia limfatycznego. Świecowanie (lejkowanie) uszu w ogromny sposób wpływa na system czakr poprzez wzmocnienie i oczyszczenie aury ciała.

Zabiegiem tym delikatnie usuwamy nadmiar woskowiny. Wspomagamy leczenie schorzeń uszu, gardła i nosa; przewlekłych stanów zapalnych nosa, gardła i migdałków; stanów zapalnych zatok przynosowych;  przeziębienia; szumów w uszach różnego pochodzenia; niedosłuchu; stanów stresowych, nadpobudliwości i zaburzeń snu; bólów i zawrotów głowy; migren.

twoj_eden (30)PAKIET WALENTYNKOWY

Zapraszamy do skorzystania z naszego Pakietu Walentynkowego. Dla Niej relaksacyjny masaż twarzy z ampułką i maską algową, dla Niego relaksacyjne i oczyszczające świecowanie uszu. Cena tylko 90 zł.
W niedzielę,14 lutego br. gabinet otwarty w godzinach 9.00-19.00.

Twój Eden
Kochanowskiego 20
09-402 Płock
tel. 607-372-816
edenplock.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji