REKLAMA

Trzyma mróz, na drogach ślisko. Nocna kolizja na Łukasiewicza

REKLAMA

Zima wreszcie jest zimą – widoczny jest śnieg, w powietrzu czuć mróz, a ludzie chodzą opatuleni po czubki głów. Niestety, ta aura niesie za sobą różnego rodzaju niebezpieczeństwa, w tym również drogowe.

Pomimo, że podczas trudnych warunków atmosferycznych kierowcy jeżdżą zazwyczaj ostrożniej, to jednak śliskie jezdnie, szczególnie nocą, powodują trudności w zapanowaniu nad pojazdami.

Potwierdzeniem tego jest kolizja, do jakiej doszło w Płocku w nocy z 7 na 8 stycznia. Po godz. 23.30 napisała do nas czytelniczka, informując o stłuczce na skrzyżowaniu ulicy Łukasiewicza z Miodową. Nie mamy jeszcze informacji o szczegółach tego zdarzenia. Biorąc pod uwagę najbliższe prognozy pogody, warto jednak zwrócić uwagę na przyczepność naszych samochodów.Jak informuje IMGW, dla województwa mazowieckiego w dalszym ciągu prognozuje się występowanie silnego mrozu. Temperatura minimalna wyniesie: w nocy 8/9.01 od -17°C do -14°C, w nocy 9/10.01 od -16°C do -13°C. Lokalnie możliwe spadki temperatury do -20°C. Temperatura maksymalna w dzień od -11°C do -8°C.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU