REKLAMA

Trzy wypadki i znów kradzieże

REKLAMA

Minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego doszło do trzech wypadków i 16 kolizji. Nie zabrakło również kradzieży.

PowiązaneTematy

O wypadkach informowaliśmy na łamach PetroNews.pl już wczoraj.

Do pierwszego z nich doszło w Brochocinie, gdzie kierująca pojazdem marki Daewoo, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z niezidentyfikowanym pojazdem wykonującym manewr wyprzedzania z przeciwnego kierunku, zjechała na pobocze i uderzyła w słup, a następnie wjechała do rowu. Z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Kierująca pojazdem wpadła do rowu

Kolejny wypadek miał miejsce w Płocku na al. Piłsudskiego.

– Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot nie dostosował prędkości i uderzył w tył poprzedzającego samochodu również marki Peugeot, który zatrzymał się na przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala – informuje mł. asp. Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Wypadek na Piłsudskiego. Dwie osoby w szpitaluOstatni tego dnia wypadek miał miejsce w Płocku przy al. Armii Krajowej. Kierująca pojazdem marki Skoda 41-latka, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Batalionu Parasol, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście (l. 28). Motocyklista z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Wypadek motocyklisty na al. Armii Krajowej. Są utrudnienia

17 października w Płocku włamano się również do jednego z mieszkań przy ul. Wańkowicza. Złodzieje zabrali sprzęt fotograficzny, biżuterię oraz kosmetyki. Wartość strat wyniosła 9.390 zł.

Tego samego dnia w Płocku przy ul. Rembielińskiego skradziono torebkę, w której znajdowały się dokumenty. Wartość strat to 730 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU