REKLAMA

Trzy nowe radiowozy dla policji

REKLAMA

Dzięki wsparciu fundacji ORLEN Dar Serca, gostynińska policja wzbogaciła się o nowy radiowóz. W sumie do służby wejdą trzy nowe pojazdy.

Od lutego gostynińska policja dysponuje nowym radiowozem – Oplem Astrą 1.6. Fundacja Orlen Dar Serca dostarczyła połowę kwoty niezbędnej do jego zakupu. Policjanci są przekonani, że dzięki pojazdowi znacznie zwiększy się ich mobilność i poprawi reakcja na wszystkie przejawy łamania prawa.

Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie zyskała w sumie trzy samochody, jeden oznakowany i dwa nieoznakowane dla gostynińskiej drogówki. Zakupy były możliwe dzięki fundatorom, Fundacji ORLEN Dar serca oraz władzom Miasta i Gminy Gostynin.W imieniu fundacji, kluczyki do nowego radiowozu przekazała Wioletta Kulpa – Delegat Prezesa PKN ORLEN ds. Społeczności Lokalnych. Uroczystość odbyła się 1 lutego przed budynkiem komendy w Gostyninie. W wydarzeniu udział brali również przedstawiciele pozostałych fundatorów, gminy i miasta Gostynin: Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki, Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński. Na uroczystości zjawił się również zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. Mirosław Jedynak.

Inspektor Zbigniew Włodkowski, komendant gostynińskiej policji, podziękował przedstawicielom fundatorów za wsparcie w zakupie nowych radiowozów. Zaznaczył jednocześnie, że takie wsparcie ze strony władz lokalnych i PKN ORLEN jest jasnym sygnałem dobrze układającej się współpracy i oznaką, że fundatorzy pamiętają o potrzebie zagwarantowania mieszkańcom Gostynina bezpieczeństwa.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Podatnik says:

    Setki samochodów dla roboli od mistrza po prezesa i całe pół auta w tzw szczytnym celu. Żałosna Kulpa i pisiory znowu się popisali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU