REKLAMA

Trzy dziewczyny okradły rumuńskiego kierowcę – raport policji z ostatniej doby

REKLAMA

Na szczęście bez żadnego wypadku, jednak z dwunastoma kolizjami – 7 w Płocku i 5 na terenie powiatu płockiego, jednym nietrzeźwym kierowcą oraz 9 osobami doprowadzonymi do izby wytrzeźwień. Tak właśnie wyglądała ostatnia doba, która przedstawiona została w najnowszym raporcie policyjnym.

PowiązaneTematy

Oprócz wymienionych zdarzeń, odnotowano jeszcze sześć incydentów kryminalnych.

Do pierwszego z nich doszło pomiędzy 10 a 14 października na Al. Jachowicza w Płocku. Na jednym z parkingów usiłowano włamać się do samochodu marki ford. Sprawca ostatecznie nie dopiął jednak swego i skończyło się na uszkodzeniach, szacowanych na około 200 zł.

Natomiast w terminie od 12 do 14 października w Słupnie, włamano się do domu w trakcie budowy, skąd skradziono wieżę Hi-Fi, piecyk olejowy oraz akcesoria budowlane o wartości około 1500 zł.

W nocy z 13 na 14 października na ul. Gierzyńskiego 17 w Płocku, w wyniku pożaru kontenera blaszanego, uszkodzono znajdujące się w nim mienie. Łączna wartość strat to aż 45 tys. zł.Do kolejnych trzech zdarzeń doszło w środę, 14 października.

Na ul. Otolińskiej w Płocku, skradziono rower, jednak sprawca porzucił zdobycz w trakcie ucieczki przed ścigającym go właścicielem jednośladu.

Z kolei na trasie Wyszogród – Płock, trzy młode dziewczyny, zabrane na tzw. „okazję”, ukradły obywatelowi Rumunii pieniądze w kwocie około 11400 zł.

Ostatnie ze zdarzeń miało miejsce na ul. Jesiennej i Spółdzielczej. Uszkodzono tam mienie w postaci wybicia szyb, wygięcia ram okiennych oraz wyrwania kabli zasilających w barze. Wartość poniesionych strat to około 8000 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU