Trzy dni dla dzieci w NK Przedwiośnie. Mamy dla was bilety!

REKLAMA

Przez trzy dni, od 1 do 3 czerwca, w NovymKinie Przedwiośnie będzie świętowany Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, a my mamy dla was zaproszenia na to wydarzenie!

To dla najmłodszych jeden z najfajniejszych dni w roku. Dzień Dziecka w NovymKinie Przedwiośnie w tym roku potrwa aż trzy dni, 1-3 czerwca w godz. od 10 do 18.

PowiązaneTematy

W programie nie mogło zabraknąć seansów filmowych.

Bella i Sebastian 3

Kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku. Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Kaczki z gęsiej paczki

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Wyszczekani

Max to żaden tam francuski piesek. Jest wyszczekany, przebojowy i na służbie, a więc lepiej z nim nie zadzierać! Nowa komedia reżysera przebojów „Cziłała z Beverly Hills”, „Smerfy” i „Scooby-Doo”. „Wyszczekani” – w kinach od 1 czerwca.

Gwiezdne historie: Han Solo

W „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” poznasz nieznane wcześniej przygody najsłynniejszego przemytnika w galaktyce! W czeluściach mrocznego i groźnego przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i poznaje hazardzistę Calrissiana. Tak rodzi się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

BAJKORANKI (sobota i niedziela): Piotruś Królik

Jest złośliwy, ciekawski, trochę zbyt pewny siebie, a jednak nie sposób go nie kochać.
Zobacz pierwszy zwiastun komedii „Piotruś Królik” na podstawie kultowych książek Beatrix Potter.

Ale filmy to nie wszystko. Dla dzieci zaplanowano również animacje, konkursy i zabawy przygotowane przez Teatr Form Wielu. Oprócz tego będą słodkie niespodzianki i Happy Seats (szczęśliwy fotel) z nagrodami.

Konkurs [rozstrzygnięty]

Dla naszych czytelników mamy aż trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Od kiedy w Polsce obchodzimy Dzień Dziecka (podaj datę)?

Odpowiedzi na pytanie należy przesyłać na nasz KONTAKT. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź.

Aktualizacja

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Trzeba przyznać, że rozstrzygnął się błyskawicznie :)
Prawidłowa odpowiedź to od 1 czerwca 1950 roku (jako święto stałe jest od 1952 roku).
Gratulujemy pani Agnieszce, panu Markowi oraz pani Beacie. Informację o sposobie odebrania nagrody przesłaliśmy e-mailem.