REKLAMA

Trzech kierowców straciło prawko. Jaki powód?

REKLAMA

Trzech kierowców podczas ostatniego weekendu straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Rekordzista ulicami miasta pędził z prędkością 124 km/h.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy każdej doby eliminują z ruchu tych kierowców, którzy lekceważąco podchodzą do obowiązujących przepisów, a do nich bez wątpienia należą amatorzy zbyt szybkiej jazdy.

Podczas minionego weekendu (24-26 lipca) kolejnych trzech miłośników szybkiej jazdy straciło dokument, uprawniający do kierowania pojazdami. Jeden z kierowców został zatrzymany do kontroli w Płocku, kiedy pędził swoim bmw z prędkością 124 km/h.

– Podczas tego weekendu policjanci zatrzymali prawo jazdy aż trzem amatorom szybkiej jazdy. Rekordzista, w piątek wieczorem ulicami Płocka pędził bmw z prędkością 124 km/h. Kolejnych dwóch kierowców, niewiele wolniej jadących w terenie zabudowanym, zostało zatrzymanych przez policjantów do kontroli w sobotę. Wszyscy trzej kierowcy za ponad dwukrotne przekroczenie „50” w terenie zabudowanym stracili prawo jazdy. Nie obyło się również bez wysokich mandatów i punktów karnych – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu.

– Przypominany, że to nadmierna prędkość pozbawia ciebie i innych uczestników ruchu szans na wyjście z ewentualnego zdarzenia bez obrażeń. Szanuj życie swoje i innych! Zwolnij i żyj! Na Krajowej Mapie Wypadków ze Skutkiem Śmiertelnym przybywa czarnych punktów, każdy z nich to ludzki dramat, a to zaledwie pierwszy miesiąc wakacji – zwracają się do kierowców policjanci.

źródło: policja.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. maro--- says:

    Napiszcie proszę w jakim miejscu się to odbyło , może na nowym moście ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU