Trwają wybory do rad osiedli. Zobaczcie gdzie głosować

REKLAMA

W niedzielę, 21 maja, odbywają się wybory do Rad Osiedli. Chętnych do pełnienia mandatu radnego osiedlowego było 562, miejsc – 315. Nie odbędą się jednak wybory na osiedlu Ciechomice – z powodu nieprawidłowości w zgłoszeniu, zabrakło tam minimalnej liczby kandydatów. To jedyne osiedle, które nie będzie w tej kadencji posiadało swojej rady.

Od 7 rano otworzono siedziby komisji wyborczych, w których możemy głosować na kandydatów do rady osiedla, na którym jesteśmy zameldowani. Każdy ma prawo zaznaczenia 15 osób, gdyż właśnie z takiej liczby składać się będzie każda rada płockich osiedli.

PowiązaneTematy

Zobaczcie, gdzie powinniście oddać swój głos.

  1. OSIEDLE BOROWICZKI (Bałtycka, Basenowa, Białowieska, Borowicka, Botaniczna, Cedrowa, Chełmińska, Cisowa, Flisacka, Gmury, Gościniec bez numerów 19, 20, 22, Grabowa, Grabówka (nr parzyste od 12a do końca i nr nieparzyste od 13 do końca), Harcerska (nr parzyste od 48 do 106 i nr nieparzyste od 43 do 125), Jesionowa, Kaszubska, Korczaka, Krucza, Kujawska, Kurpiowska, Liściasta – nr nieparzyste, Lipowa, Lubuska, Łomżyńska, Łowicka, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Miedziana, Młyńska, Mokra, ks. Niedzielaka, Nowa, Odległa, Piesza, Piaski, Pocztowa, Podlaska, Podwale, Pomorska, Powiśle, Raczkowizna, Roztocze, Rybna, Sarnia, Skierkowskiego, Srebrna, Śląska, Urbanowo, Warmińska, Wiązowa, Wiejska, Wierzbowa (nr nieparzyste od 3 do końca i nr parzyste), Wilcza (nr parzyste i nr nieparzyste 15 i 15b), pl. Witosa, Wójtowa, Zakole, Zapłotek, Zarzeczna, Zgodna, Złota, Żelazna, Żuławska) – Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Wł. Broniewskiego, ul. Korczaka 10
  2. OSIEDLE CIECHOMICE – wybory nie odbędą się
  3. OSIEDLE DWORCOWA (Al. Jachowicza (nr parzyste od 2 do 14), Chopina (nr nieparzyste od 57 do 89 i nr parzyste od 56 do 66), Dworcowa, Lasockiego, 11 Listopada (nr parzyste), Mickiewicza (nr parzyste od 14 do końca), Reja) – Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Mikołaja Reja 4
  4. OSIEDLE DWORCOWA (Obrońców Płocka 1920 r. (nr nieparzyste od 1 do 25 i nr parzyste od 2 do 30), Otolińska (nr nieparzyste od 1 do 19), Pasaż Wiścickiego, Salezjańska) – Zespół Szkół Nr 2, ul. Chopina 62
  5. OSIEDLE GÓRY (Ciechomicka (nr parzyste od 2 do 28 i nr nieparzyste od 1 do 5b), Ciechomskiego, Edukacyjna, Gajowa, Góry, Jaworowa, Kolejowa – bez numerów, Kutnowska, Łącka, Myśliwska, Nauczycielska, Nowoosiedlowa, Osiedlowa, Parkowa, Pedagogiczna, Podleśna, Przyszkolna, Przytulna, Ruczajowa, Semestralna, Wakacyjna, Wesółka, Wrzosowa, Wysoka, Zdrojowa) – Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Przyszkolna 22
  6. OSIEDLE IMIELNICA (Brzoskwiniowa, Chmielna, Czereśniowa, Darniowa, Drozdowa, Harcerska (nr parzyste od 2 do 46 i nr nieparzyste od 3 do 39), Jabłoni, Jaskółcza, Jastrzębia, Kasztanowa, Kątowa, Leszczynowa, Lisia, Liściasta (nr parzyste), Lokalna, Łamana, Majowa, Motylowa, Morelowa, Orzechowa, Parcele, Podgórze, Pogodna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prosta, Sielska, Skrajna, Szpacza, św. Huberta, Śliwowa, Wetmańskiego, Widna, Wilcza (nr nieparzyste od 1 do 13b), Wierzbowa (nr nieparzyste od 1 do 1C), Wiosenna, Wiśniowa, Wyszogrodzka (nr parzyste od 164 do 280), Zajęcza, Żurawia, Żywiczna) – Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół, ul. Harcerska 2
  7. OSIEDLE KOCHANOWSKIEGO (Al. Jachowicza (nr parzyste od 16 do 44), Bielska (nr parzyste od 22 do 50), Mickiewicza (nr nieparzyste od 1 do 33 i nr parzyste od 2 do 12A), Obrońców Płocka 1920 r. (nr nieparzyste od 29 do końca i nr parzyste od 32 do końca), Obrońców Westerplatte, Północna, Przeskok, Sportowa, 21 Stycznia) – Gimnazjum Nr 6 im. prof. Władysława Szafera, Al. Jachowicza 20
  8. OSIEDLE KOCHANOWSKIEGO (Chopina (nr nieparzyste od 1 do 55 i nr parzyste od 2 do 52), Kochanowskiego, 11 Listopada (nr nieparzyste), Lotników, Łączna, Traugutta, Wschodnia, Żwirki i Wigury) – Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Bolesława Chrobrego, ul. Kochanowskiego 11
    OSIEDLE KOLEGIALNA (Al. Jachowicza (nr nieparzyste od 1 do 39), Królewiecka (nr parzyste od 18a do 30 i nr nieparzyste od 13 do 27a), Kupiecka, 1 Maja, 3 Maja, Misjonarska, pl. Nowy Rynek (nr parzyste), Padlewskiego, Pasaż, Piękna, Sienkiewicza (nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 3 do 43) – Zespół Szkół Nr 6, ul. 3 Maja 4
  9. OSIEDLE KOLEGIALNA (Broniewskiego, al. Kilińskiego (nr nieparzyste), Błonie, Dojazd, Antolka Gradowskiego, Jakubowskiego, Kolegialna, Kościuszki, Krótka, Mostowa, pl. Dąbrowskiego, pl. Obrońców Warszawy, Rybaki, Stommy, Themersonów, Tumska (nr parzyste), Warszawska, Zacisze) – Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (dotychczas Centrum Kształcenia Ustawicznego), ul. Jakubowskiego 10
    OSIEDLE ŁUKASIEWICZA (Batalionów Chłopskich, Gawareckiego, Kossobudzkiego, Królowej Jadwigi, Łukasiewicza (nr parzyste od 22 do 30), Morykoniego, Orlińskiego, pl. Celebry Papieskiej, Płoskiego, al. Roguckiego, Tysiąclecia (nr parzyste), Wolskiego) – Gimnazjum Nr 5 im. Zygmunta Padlewskiego
    ul. Królowej Jadwigi 4
  10. OSIEDLE ŁUKASIEWICZA (Bielska (nr nieparzyste od 53 do 79), Gwardii Ludowej, Kostrogaj, Przemysłowa, Rembielińskiego, Rutskich, Wiadukt) – Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej – Curie, ul. Gwardii Ludowej 7
  11. OSIEDLE MIĘDZYTORZE (al. Piłsudskiego (nr nieparzyste od 31 do 41), Banacha, Chopina – bez numerów, Gierzyńskiego, Heweliusza, Kolberga, Kołłątaja, Kopernika, Krzywickiego, Lachmana, Oksińskiego, Otolińska (nr parzyste od 2 do 24), Pasternakiewicza, Piaska, Rozego, Staszica, Stodółkiewicza) – Zespół Szkół Nr 1, ul. Piaska 5
  12. OSIEDLE MIĘDZYTORZE (Dobrowolskiego, Gintera, Graniczna (nr parzyste od 22 do 48), Wilgi, Zagajnik) – Płockie Towarzystwo Oświatowe, Al. Piłsudskiego 31
  13. OSIEDLE MIODOWA (Gałczyńskiego (nr parzyste od 14 do 26 i nr nieparzyste od 9 do 11), Jaśminowa, Łukasiewicza (nr nieparzyste od 1 do 19), Miodowa (nr parzyste od 2 do 20 i nr nieparzyste od 1 do 19 i od 27 do 51), Mościckiego (nr parzyste od 4 do 6), Pszczela, Zawidzkiego) – Gimnazjum Nr 4 im. Obrońców Płocka 1920 r., ul. Miodowa 18
  14. OSIEDLE MIODOWA (Al. Kobylińskiego (nr parzyste od 16 do 38 i nr nieparzyste od 29 do 41), Bartnicza, Dobrzyńska (nr parzyste od 2 do 12/1), Kazimierza Wielkiego (nr parzyste od 24 do 38A, 38B, 38C, 38D – bez nr 38), Kredytowa (nr nieparzyste od 1 do 5 i nr parzyste od 2 do 10), Skłodowskiej, Słodowa, Topolowa (nr nieparzyste) – Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 13a
  15. OSIEDLE PODOLSZYCE POŁUDNIE (al. Jana Pawła II, Czerwonych Kosynierów, gen. Grzmot – Skotnickiego, Kombatantów, Paderewskiego, Pałacowa, Puchalskiego, Rogowskiego, Swojska, Szczęsnego, Synów Pułku, św. Jerzego, św. Wojciecha, Wilczyńskiego, Wiśniewskiego, Wyszogrodzka (nr parzyste od 108 do 154) – Miejskie Przedszkole Nr 4 im. Jasia i Małgosi, ul. Czwartaków 18b
  16. OSIEDLE PODOLSZYCE POŁUDNIE (Czwartaków, Gościniec nr 19, 20, 22, Graniczna (nr nieparzyste od 57 do 85), Mazura, Zubrzyckiego) – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    Nr 22 im. J. Korczaka, ul. Czwartaków 6
  17. OSIEDLE PODOLSZYCE PÓŁNOC (al. Armii Krajowej (nr nieparzyste od 1 do 39 i nr parzyste od 34 do 86), Baczyńskiego, gen. Grota – Roweckiego, Hubalczyków, Łączniczek, Obrońców Helu, Ofiar Katynia, Ossowskiego, Patriotów, Sucharskiego, Szarych Szeregów, Walecznych, Wyszogrodzka (nr nieparzyste od 103 do 161) – Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Armii Krajowej, ul. Walecznych 20
  18. OSIEDLE PODOLSZYCE PÓŁNOC (Bliska, Boryszewska (nr parzyste od 2 do 48), Dziewiarska, Graniczna (nr nieparzyste od 13 do 55), Jędrzejewo – bez numerów, Kleeberga, Końcowa, Kutrzeby, Mazowieckiego, Urodzajna, pl. Żołnierzy Września, Sikorskiego, Zbożowa, Żyzna (nr parzyste od 2 do 26) – Zespół Szkół Nr 5, ul. Gen. T. Kutrzeby 2a
  19. OSIEDLE PRADOLINA WISŁY (Dobrzykowska (nr parzyste od 130 do 150 i nr nieparzyste od 63 do 67), Jordanowska, Na Stoku (nr parzyste od 2 do 4 i nr nieparzyste od 1 do 3), Nadwiślańska, Nizinna, Przeprawa, Tokarska – Siedziba Rady Mieszkańców Osiedla „Pradolina Wisły”, ul. Nizinna 39
  20. OSIEDLE RADZIWIE (Cicha, Dobrzykowska (nr parzyste od 2 do 104 i nr nieparzyste od 1 do 51), Drzewna, Gąbińska, Górka, Gromadzka, Kapitańska, Kolejowa, Kościelna, Kotwiczna, Krakówka, Kręta, Leśna, Marynarska, Ogrodowa, Okopowa, Piaskowa, pl. Mościckiego, Popłacińska, Portowa, Przesmyk, Sannicka, Siewna, Sołdka, Spokojna, Stoczniowa, Strażacka, Sucha, Sukcesorska, Szkutnicza, Tartaczna, Teligi, Ukośna, Wąska, Wygon, Zagroda, Zielona – Gimnazjum Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Krakówka 4
  21. OSIEDLE SKARPA (Dobrzyńska (nr nieparzyste od 1 do 101 i nr parzyste od 14 do 46), Jasna, Kazimierza Wielkiego (nr nieparzyste od 37 do 49 i nr parzyste od 38 bez nr 38 A,B,C,D do 52), Kwiatowa, Mała, Na Skarpie, Polna – Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J.Z. Jakubowskiego, ul. Jasna 8
    OSIEDLE SKARPA (Asnyka, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego (nr nieparzyste od 1 do 7 i nr parzyste od 2 do 12), Konopnickiej, Kredytowa (nr nieparzyste od 21 do końca i nr parzyste od 16 do końca), Mehoffera, Miodowa (nr nieparzyste od 21 do 25a), Mościckiego (nr nieparzyste od 1 do 27), Nałkowskiej, Norwida, Parowa, Słowackiego, Środkowa, Tuwima, Wyspiańskiego, Zalewskiego – Miejskie Przedszkole Nr 19, ul. Słowackiego 27
  22. OSIEDLE STARE MIASTO (Chojnackiego, Grodzka, Jerozolimska, Kaczmarskiego, Kozia, ks. prałata Seweryna Wyczałkowskiego, Małachowskiego, Piekarska, pl. Książęcy, pl. 13 Straconych – bez numerów, Sienkiewicza (nr nieparzyste od 45 do 67 i nr parzyste od 34 do 64), Staromiejska, pl. Stary Rynek, Synagogalna, Teatralna, Tumska (nr nieparzyste), Zduńska – Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego, ul. Małachowskiego 1
  23. OSIEDLE STARE MIASTO (Al. Jachowicza (nr nieparzyste od 41 do 49), Al. Kobylińskiego (nr nieparzyste od 1 do 27), Bielska (nr nieparzyste od 1 do 49 i nr parzyste od 2 do 20), Kazimierza Wielkiego (nr nieparzyste od 1 do 35a i nr parzyste od 2 do 22), Królewiecka (nr parzyste od 2 do 18 i nr nieparzyste od 1 do 11), Kwiatka, Łukasiewicza – bez numerów, Nowowiejskiego, pl. Nowy Rynek (nr nieparzyste), Okrzei, Ostatnia, Pasaż im. Vuka Karadzica, pl. Jurgensa, pl. Narutowicza, al. Spacerowa, Topolowa (nr parzyste) – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Braci Jeziorowskich, Pasaż Vuka Karadzica 1
  24. OSIEDLE TRZEPOWO (Bielska (od nr 54 do granicy miasta), Długa (od Łukasiewicza wzdłuż granicy terenów PKN), Fabryki Maszyn Żniwnych, Graniczna (nr parzyste od 2 do 20B i nr nieparzyste od 1 do 9a), Jędrzejewo, Krzywa, Otolińska (nr nieparzyste od 21 do 39), Okólna, Rolna, Sierpecka, Szkolna, Targowa – Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Sierpecka 15
  25. OSIEDLE TYSIĄCLECIA (Al. Kobylińskiego (nr parzyste od 2 do 14), al. Pawła Nowaka, Bielska (nr nieparzyste od 51 do 51 A,B,C,D,E i 51/3), Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Hermana, Łukasiewicza (nr parzyste od 2 do 20), Mieszka I, Piasta Kołodzieja, Tysiąclecia (nr nieparzyste) – Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika, ul. Piasta Kołodzieja 7
  26. OSIEDLE WINIARY (Biegańskiego, Chałubińskiego, Chemików, Długa (od ul. Zglenickiego do ul. Łukasiewicza), Dobrzyńska (nr nieparzyste od 103 do 115 i nr parzyste od 48 do 70A), Dybowskiego, Garleja, Honorowych Dawców Krwi, Jabłczyńskiej, Judyma, Kamińskiej, Kobiałka, Łukasiewicza – bez numerów, Macieszy, Maszewska, Medyczna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przyjazna, Sosnowa, Szpitalna, Śniadeckiego, Traktowa, Zamenhofa, Zglenickiego – Izba Wytrzeźwień, ul. Medyczna 1
  27. OSIEDLE WYSZOGRODZKA (Akacjowa, al. Kilińskiego (nr parzyste od 2 do 12), Batorego, Błotna, Boczna, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dolna, Działkowa, Fabryczna, Gęsia, Głowackiego, Gronowa, Jesienna, Jodłowa, Kacza, Kawieckiego, Klonowa, Lenartowicza, Letnia, Łąkowa, Maneżowa, Miła, Modrzewiowa, Niecała, Norbertańska, Oaza, Obejście, Otapa, Owocowa, Partyzantów, Paśniki, 4 Pułku Strzelców Konnych, 8 Pułku Artylerii Lekkiej, Pl. Zielony, Podchorążych, Południowa, Poprzeczna, Pszenna, Powstańców Styczniowych, Sadowa, Saperska, Sienna, Słoneczna, Słowicza, Strzelecka, Spółdzielcza, Świerkowa, Torowa, Ułańska, Urocza, Wesoła, Wiatraki, Wiślana, Wronia, Wspólna, Zalesie, Zakątek, Zaścianek, Zaułek, Zdziarskiego, Żabia, Żytnia – Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, ul. Brzozowa 3
  28. OSIEDLE WYSZOGRODZKA (Agrestowa, al. Piłsudskiego (nr parzyste od 2 do 52), Chabrowa, Dziedziniec, Filtrowa, Górna, Grabówka (nr parzyste do nr 10 i nr nieparzyste do nr 11), Graniczna (nr parzyste od 50 do 70A), Imielnicka, Kalinowa, Malinowa, Ośnicka, Różana, Rzeczna, Studzienna, Widok, Wodna, Wyszogrodzka (nr nieparzyste od 1 do 91B i nr parzyste od 2 do 106), Źródlana – Stacja Uzdatniania Wody, ul. Górna 56
  29. OSIEDLE ZIELONY JAR (Andersa, al. Armii Krajowej (nr parzyste od 2 do 20), Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Boryszewska (nr 56), Bytnara, Chruściela, Dywizjonu 303, Monte Cassino, Sosabowskiego, Wańkowicza, Wyszogrodzka (od nr 163 do granicy miasta), Żyzna (nr nieparzyste od 1 do 47) – Siedziba Rady Mieszkańców Osiedla „Zielony Jar”, ul. Armii Krajowej 8.

Lokale wyborcze będą otwarte w godz. 7-19.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.