Trener Kaczmarek klubowym rekordzistą

0

Trener Wisły Płock, Marcin Kaczmarek, obchodzi dziś swój mały jubileusz. Mija dokładnie 49 miesięcy od czasu, gdy zaczął pracę na stanowisku trenera pierwszej drużyny.

Fot. Adek Jasiński

Fot. Adek Jasiński

Tym samym Kaczmarek ustanowił rekord w długości pracy na stanowisku trenera płockiej drużyny. Przypomnijmy, że szkoleniowiec w Płocku podjął pracę w czerwcu 2012 roku. Był to ciężki okres dla Nafciarzy, ponieważ dopiero co spadli do drugiej ligi. Już w pierwszym sezonie Kaczmarek osiągnął sukces ze swoją drużyną, awansując do I ligi, a po trzech sezonach na drugim szczeblu osiągnął życiowy sukces, czyli promocję do Ekstraklasy. Ale to nie jedyny rekord trenera.

 – W ciągu czterech lat pracy w Płocku Marcin Kaczmarek pobił kilka klubowych rekordów, na przykład najdłuższą, liczącą 25 spotkań, serię meczów bez porażki – mówi Maciej Wiącek z Wisły Płock.

Przypomnijmy, że dziś Kaczmarek wyprzedził Stanisława Tymowicza, który w latach 1967-1971 na stanowisku trenera był przez 48 miesięcy. Najkrócej pracującym trenerem był natomiast Jerzy Świtalski, który trenował piłkarzy Wisły przez 24 miesiące w latach 1949-1951.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Bezpieczeństwo
0
Zatrzymany morderca

Gostynińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo kobiety w miejscowości Rybne. Grozi mu 25 lat więzienia. Gostynińscy policjanci zatrzymali 64-letniego…