REKLAMA

Tragiczny wypadek w gminie Gąbin. Nie żyje 17-latek, dwie osoby w szpitalu

REKLAMA

Do tego wypadku doszło w nocy z środy na czwartek. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, jedna osoba nie żyje, dwie są ranne.

W czwartek, 7 maja o godz. 1.20 w nocy w Dobrzykowie, na skrzyżowaniu ulic Gąbińskiej i Ciechomickiej, zderzyły się dwa samochody.

PowiązaneTematy

– Jak wstępnie ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, 19-letnia kierująca samochodem marki BMW na skrzyżowaniu ulic nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej saabem – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – W wyniku poniesionych obrażeń, na miejscu zdarzenia zmarł 17-letni pasażer BMW, mieszkaniec Płocka. 26-letnia kierująca saabem oraz podróżujący z nią pasażer przewiezieni zostali do szpitala – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.Na miejscu prowadzone były czynności, nadzorowane były przez prokuratora. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia ma wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. Ja says:

  To nie było jej auto którym kierowała i skończcie te pi…e!

 2. CZYTELNIK says:

  ZASADA JEST JEDNA SLEPY (A) NIE JEŹDZI SAMOCHODEM I NIE GRA W KARTY. To do koleżanek, kolegów i rodziny, ogólnie do obroncow tej pani. CZTELNIK

  • Thanos says:

   Jesteś prosty jak konstrukcja cepa. Na pewno tam byłeś i wszystko widziałeś i dlatego wydajesz wyrok, specjalisto od siedmiu boleści. nie pajacuj. Tyle w temacie.

 3. Czytelnik says:

  Królowa może czujesz się Ty jeżeli nie znasz ludzi to się nie wypowiadaj bez sensu

 4. xd says:

  To jest trudne skrzyżowanie , wyjeżdżając trzeba być pewny na 100 % a nie wyjeżdżać 10 sekund

 5. Ann says:

  Kierująca BMW przeżyła,dwa trupy Temidą będzie bezwzględna dla tej 19-ki.

  • Wtf says:

   Jak to dwa trupy?

  • Iza says:

   Czytasz ze zrozumieniem, czy wiesz więcej?

  • Thanos says:

   Do @Ann – błędy popełnia każdy, to nie jest powód aby niszczyć dziewczynie życie. Jeśli nie była pod wpływem alkoholu czy środków odurzających, mogło się przytrafić każdemu z nas, a może kierowca saaba jechał za szybko i dziewczyna źle oceniła sytuację. PYTANIE. Z jaką prędkością jechał kierowca saaba, że po uderzeniu w bok auta zginą człowiek, i gdzie jest ograniczenie prędkości bo to teren zabudowany. Miał by czas na reakcję.

   • CZYTELNIK says:

    A ty to jesteś jej adwokatem że tak bronisz? Rodzice kupili jej może bmw na osiemnastkę i myślała że jest już królowa szos! Jej życia nie można niszczyć! ONA MOGŁA ZNISZCZYĆ ŻYCIE INNYCH!!!

   • Czytelnik says:

    A Ty skąd wiesz jak było królową może jesteś Ty a jak nie wiecie to się nie wypowiadajcie

   • Thanos says:

    @CZYTELNIK – nie nie jestem jej adwokatem. A bronię ją przed tymi którzy ją odgórnie oskarżają nie wiedząc jak było naprawdę. Jak sam napisałeś, „może jej kupili”, a równie dobrze może jej nie kupili. Może czuła się jak królowa szos, a może saab jechał za szybko i dziewczyna nie mając doświadczenia, źle oceniła sytuację. Może tak….. może nie. Ale nie trawię debili których tam nie było a już wydają osądy jak pajace. Sami specjaliści. To dopiero jest żałosne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU