REKLAMA

Tragiczny poranek w Wyszogrodzie. Doszło do śmiertelnego wypadku

REKLAMA

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w niedzielę rano na drodze krajowej nr 50. W wyniku dachowania, nie żyje 37-letni mężczyzna.

Tragiczną informacją rozpoczęła się niedziela, 11 kwietnia. W Wyszogrodzie, przy drodze krajowej nr 50 doszło do śmiertelnego wypadku.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 5.45 – potwierdza mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, 37-letni mężczyzna jadąc pojazdem marki Seat od miejscowości Rębowo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Niestety, mężczyzna nie żyje – wyjaśnia.Na miejscu  pracują policjanci pod nadzorem prokuratura. W akcji wzięły udział zastępy OSP Wyszogród, OSP Rębowo, JRG3 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, a także Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja i prokurator.

Fot. OSP Rębowo
Fot. OSP Rębowo

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. a says:

  Uderzenie głową o słupek, szybę jest często powodem obrażeń które doprowadzają do śmierci, Często postronny obserwator może nie zdawać sobie sprawy że tak małe uszkodzenia auta mogły doprowadzić do tragedii.

 2. rence opadajom says:

  Pasy? A co to takiego?

  • aa says:

   Co robią ręce? OPADAJOM?

  • Taaa says:

   A gdzieś jest wspomniane o tym że nie miał pasów? Ręce opadają…

   • rence opadajom says:

    Nie musi być napisane. Wyobraź sobie, że samochód turlał się po polu, w nic teoretycznie nie uderzył a mimo to kierowca zmarł. Ciekawe czemu? Temu, że turlając się został śmiertelnie poobijany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU