REKLAMA

Tragedia w Płocku. Zmarła piąta osoba poszkodowana w wypadku [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Wczoraj późnym wieczorem doszło do czołowego zderzenia na Trasie Popiełuszki w Płocku. Na miejscu zginęły cztery osoby. Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że ranna w wypadku kobieta zmarła w szpitalu.

PowiązaneTematy

Czwartkowe zdarzenie to ogromna tragedia, powiększona teraz o jeszcze jedną śmierć… – Kierująca vw golfem, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarła w szpitalu – potwierdził Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

[button link=”http://petronews.pl/czolowe-zderzenie-w-plocku-nie-zyja-cztery-osoby/” target=”new” color=”#f11e1e”]Czołowe zderzenie w Płocku. Nie żyją cztery osoby[/button]Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca vw golfem to 42-letnia mieszkanka powiatu płockiego. Wiadomo już także, że bmw kierował 19-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, ustalono również tożsamość jednego z pasażerów z bmw, to 17-letni mieszkaniec powiatu płockiego. – Dwaj pozostali pasażerowie to również młodzi mężczyźni, na chwilę obecną trwają czynności, zmierzające do ustalenia ich tożsamości – wyjaśnia rzecznik płockiej policji.

Trasa ks. Popiełuszki jest już przejezdna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU