REKLAMA

Tragedia w gminie Wyszogród. Nie żyje druga osoba poszkodowana w wypadku

REKLAMA

Nie udało się uratować życia kierowcy skody, który został poszkodowany w wypadku na DK62 w miejscowości Wilczkowo. To druga ofiara tego tragicznego zdarzenia.

– Niestety, czwartkowy wieczór okazał się bardzo tragiczny. Wpłynęła do nas informacja ze szpitala. Życia kierowcy skody z wypadku na drodze krajowej 62 nie udało się uratować – poinformowała nas sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy płockiej policji.

Przypomnijmy, do tragicznego w skutkach wypadku doszło 11 lipca przed godziną 18 na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Wilczkowo (gm. Wyszogród).

Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący skodą 83-letni mieszkaniec Warszawy, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z volkswagenem. Kierujący skodą oraz pasażerka zostali przewiezieni do szpitala w stanie ciężkim.PowiązaneTematy

Około godz. 19.30 policja otrzymała informację, że pasażerka skody, 87-letnia kobieta, zmarła. Dwie godziny później okazało się, że nie przeżył także 83-letni kierowca.

Śmiertelny wypadek na DK62. Droga zablokowana