REKLAMA

Tragedia na Bielskiej. Znaleziono ciało mężczyzny

REKLAMA

Przy torach kolejowych, znajdujących się na ul. Bielskiej, doszło do tragicznego odkrycia. Kilkanaście metrów od przejazdu kolejowego znaleziono ciało mężczyzny.

PowiązaneTematy

Szczegółów dotyczących tego zdarzenia jest jeszcze mało. Jak podał w rozmowie z nami Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, przy torach znaleziono ciało starszego mężczyzny. Zmarł on prawdopodobnie na skutek potrącenia przez nadjeżdżający pociąg.

– Na razie to potrącenie to przyczyna „prawdopodobna”, bo sprawa jest cały czas badana. Wydaje się jednak, że to była przyczyna śmierci mężczyzny – powiedział Ostrowski. – Wiemy, że mężczyznę zauważył maszynista, który powiadomił policję – dodał.Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż był to wypadek. – Ciało zobaczył maszynista, który chwilę wcześniej odnotował nadjeżdżający pociąg – relacjonuje Jarosław Ostrowski. – Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, ustalamy jego tożsamość – uzupełnił.

Jak zdradził Jarosław Ostrowski, ciało zostanie poddane sekcji zwłok, po którym policja pozna więcej szczegółów i okoliczności zgonu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU