ADVERTISEMENT

Tragedia na Bielskiej. Znaleziono ciało mężczyzny

ADVERTISEMENT

Przy torach kolejowych, znajdujących się na ul. Bielskiej, doszło do tragicznego odkrycia. Kilkanaście metrów od przejazdu kolejowego znaleziono ciało mężczyzny.

Szczegółów dotyczących tego zdarzenia jest jeszcze mało. Jak podał w rozmowie z nami Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, przy torach znaleziono ciało starszego mężczyzny. Zmarł on prawdopodobnie na skutek potrącenia przez nadjeżdżający pociąg.

PowiązaneTematy

– Na razie to potrącenie to przyczyna „prawdopodobna”, bo sprawa jest cały czas badana. Wydaje się jednak, że to była przyczyna śmierci mężczyzny – powiedział Ostrowski. – Wiemy, że mężczyznę zauważył maszynista, który powiadomił policję – dodał.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż był to wypadek. – Ciało zobaczył maszynista, który chwilę wcześniej odnotował nadjeżdżający pociąg – relacjonuje Jarosław Ostrowski. – Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, ustalamy jego tożsamość – uzupełnił.

Jak zdradził Jarosław Ostrowski, ciało zostanie poddane sekcji zwłok, po którym policja pozna więcej szczegółów i okoliczności zgonu.