To już za miesiąc – VERVA Street Racing w Płocku!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miłośnicy sportów motorowych mogą już powoli szykować się do największego wydarzenia w Płocku. Już za miesiąc pojawią się tu uczestnicy i fani VERVA Street Racing. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji dla całych rodzin!

14 października w Płocku odbędzie się wyjątkowe spotkanie MOTO Pokoleń. Jak informują organizatorzy, na Stadionie im. Kazimierza Górskiego zobaczymy najnowsze, najdroższe i najszybsze przykłady współczesnej motoryzacji w zestawieniu z zabytkowymi, legendarnymi, a przede wszystkim unikatowymi autami. Będą też pokazy, koncert gwiazdy i atrakcje dla całych rodzin.


Podczas ósmej edycji VERVA Street Racing na pewno coś dla siebie znajdą fani motosportu, ale nie tylko. Tradycyjnie już, pojawi się wyjątkowe Pit Party, emocjonujące wyścigi, spektakularne pokazy, atrakcje dla najmłodszych. VERVA Street Racing to największe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.

– Co roku chcemy zaskoczyć naszych fanów, poszukując nowej formuły i zapewniając atrakcje, które zadowolą najbardziej wymagających widzów. W tym roku, po kilku latach w Warszawie, zawitamy do Płocka! Zapraszamy całe rodziny na otwarte, niebiletowane pokazy – do udziału w wydarzeniu zachęca Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN. – Motywem przewodnim tegorocznej edycji są MOTO Pokolenia. Chcemy jednoczyć starszych i młodszych oraz ich motoryzacyjną pasję. Pokazywać, jak łączyć to, co było kiedyś, z tym, co jest teraz. Prezentować rozwój motoryzacji na przestrzeni lat i jej coraz większe zaawansowanie, osadzając je jednak w tym, co wypracowały wcześniejsze pokolenia – dodaje Rafał Pasieka.

Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock obejrzymy rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Będziemy mogli też podziwiać w akcji motocykle FMX, driftingujące samochody i ciężarówki, a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego.

Nie zabraknie również spektakularnych pokazów przygotowanych przez stunterów czy motocyklistów ze stajni ORLEN Team. Emocjom na torze towarzyszyć będzie unikalna wystawa samochodów, zarówno tych zabytkowych, jak i najnowszych, luksusowych maszyn.

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing odbędzie się w sobotę, 14 października, na Stadionie Wisły Płock, ORLEN Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.

Czas do rozpoczęcia wydarzenia
Wydarzenie się rozpoczęło
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Więcej informacji na:

VERVA Street Racing to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, odbywające się od 2010 roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji impreza zgromadziła ponad 2000 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz ponad 500 tysięcy widzów. To unikalne wydarzenie, które przyciąga nie tylko fanów sportów motorowych. Trzy pierwsze edycje odbyły się na torze ulicznym, zbudowanym wokół warszawskiego Placu Teatralnego w Warszawie, natomiast w 2013 roku impreza została przeniesiona na PGE Stadion Narodowy i jego błonia, gdzie zadebiutowała w formie spektakli motoryzacyjnych.

Gośćmi Verva Street Racing byli m.in. Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond, Mika Häkkinen, Stéphane Peterhansel, Jean-Éric Vergne, Cyril Despres, Marc Coma, Hélder Rodrigues, Ben Collins, Marcus Grönholm, Carlos Sainz czy znany pasjonat motoryzacji, lider zespołu Jamiroquai, Jay Kay.

W 2017 roku wydarzenie pod hasłem MOTO Pokolenia odwiedzi Płock, gdzie podczas pikniku motoryzacyjnego w rodzinnej atmosferze będzie można nie tylko podziwiać legendy motoryzacji, najnowsze samochody, spektakularne wyścigi, pokazy kaskaderskie, lecz także posłuchać największych gwiazd polskiej i światowej muzyki.

Głównym sponsorem projektu jest PKN ORLEN.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji