To był atak nożownika. Nie znamy jeszcze motywu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policja zatrzymała sprawcę ataku na kobietę, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na al. Piłsudskiego w Płocku. Znane są już pierwsze szczegóły zdarzenia.

Przypomnijmy, w piątek około godz. 11 zaczęliśmy otrzymywać informację od naszych czytelników na temat wypadku, do którego miało dojść al. Piłsudskiego w Płocku, w pobliżu budynku Cotex. Z czasem doniesienia precyzowały zdarzenie, choć nadal były rozbieżności – miało dojść do ataku nożownika, jeden z czytelników informował, że zraniona kobieta siedziała w aucie, inna wersja brzmiała, że kobieta wracała z bankomatu, znajdującego się w Coteksie i był to napad rabunkowy, w którym brało udział trzech sprawców.

Co się stało przy Coteksie? “Kobieta leży na ulicy”

Informacje te prostuje i uszczegóławia rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

– Około godziny 10.55 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na przystanku przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Wyszogrodzką kobieta została ugodzona nożem – mówi Krzysztof Piasek. – Przypadkowo przejeżdżał tamtędy policjant, który był po służbie. Widząc co się dzieje, zaczął krzyczeć w kierunku napastnika, który zaczął uciekać – wyjaśnia rzecznik.

Policjant, wspólnie z pracującymi w pobliżu robotnikami zaczęli gonić sprawcę. Po jego zatrzymaniu okazało się, że jest to 38-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Nożownik został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Płocku, natomiast kobieta, z obrażeniami ciała, przebywa w szpitalu. Policja nie ma jeszcze informacji na temat stanu jej zdrowia.

Jak wyjaśnia rzecznik, nie są znane jeszcze motywy sprawcy, te będą ustalane w toku postępowania.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji