REKLAMA

TNP zaprasza na zbliżające się spotkania

REKLAMA

W najbliższym czasie, w Towarzystwie Naukowym Płockim odbędą się trzy ciekawe spotkania. Pierwsze z nich zaplanowano już na nadchodzący piątek.

PowiązaneTematy

  • 22 maja o godzinie 17 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w spotkaniu autorskim z prof. Jerzym Eislerem, które połączone będzie z promocją jego książki pod tytułem „Siedmiu wspaniałych. Poczet pierwszych sekretarzy KC PZPR”.
  • Pięć dni później odbędzie się odczyt Jana Walusia o nazwie „Stowarzyszenie Rolnicze Płockie 1905-1932”. Wydarzenie to, jako jedna z imprez towarzyszących Dniom Historii Płocka 2015, rozpocznie się 27 maja o godzinie 17.
  • Trzecie ze spotkań zaplanowano na wtorek, 2 czerwca. W tym dniu, o godzinie 12, odbędzie się wykład dra Krzysztofa Buczkowskiego, zatytułowany „Czy media społecznościowe ograniczają naszą wolność? Zagrożenia i pułapki Internetu”.

Wszystkie wymienione spotkania będą miały miejsce w siedzibie Towarzystwa Naukowego Płockiego, na pl. Narutowicza 8. Na każde z nich wstęp jest wolny.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU