REKLAMA

Tłumy na Biesiadzie Kasztelańskiej [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W niedzielę odbyła się pierwsza tegoroczna Biesiada Kasztelańska. Na stadionie miejskim zagrały m.in. Toledo, Top One i Kult.  

Po raz jedenasty w Płocku odbyła się biesiada, organizowana co roku przez markę Kasztelan. Atrakcji nie zabrało. Był szereg konkursów z nagrodami, gotowanie na żywo, nauka tańca, pokazy taneczne i karaoke, a na rozstawionej scenie wystąpiły zespoły, reprezentujące skrajne gatunki muzyczne: w tym discopolowe grupy Toledo i Top One oraz rockowy zespół Kult, który – choć rozpoczął swój koncert z godzinnym opóźnieniem – przyciągnął na stadion miejski tłumy.

PowiązaneTematy

Cykl biesiad organizowany jest od lat i cieszy się ogromną popularnością. Płocczanie bardzo chętnie uczestniczą w imprezie, degustując grillowane potrawy, popijając schłodzonego kasztelana. Niestety, w tym roku alkoholu przelało się zdecydowanie zbyt wiele. Wśród publiczności bawiącej się pod sceną znalazły się również osoby, którym piwo uderzyło do głowy. Nie zabrakło awantur i burd. Na szczęście sprawnie działająca ochrona reagowała we właściwy sposób i szybko wypraszała nadgorliwych gości imprezy.

Poniżej publikujemy galerię zdjęć z niedzielnej biesiady.