The Toobes zagrał w Płocku [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

The Toobes to nietypowy zespół rockowy, który szersza publiczność mogła ostatnio poznać dzięki programowi “Mam talent”. W sobotni wieczór wystąpił w płockim klubie Rock 69.

Nietypowe w tym zespole jest właściwie wszystko, poczynając od wokalisty, który gra jednocześnie na perkusji. To właśnie ten fakt zachwycił Agnieszkę Chylińską, która w trakcie występu The Toobesw “Mam talent” skomplementowała podwójną rolę Staszka Lamakina. Nietypowa jest również muzyka – inspirowana twórczością takich artystów, jak Jimi Hendrix, Led Zeppelin, The Stooges, Red Hot Chili Peppers, Rage Against The Machine czy The Subways. Mieszają się w niej wpływy rock’n’rolla, hard rocka i punka.

Zespół powstał w roku 2008 z inicjatywy trzech młodych Białorusinów: Staszka Lamakina (wokal i perkusja), Kostka Pyżowa (gitara) i Staszka Muraszko (bas). Występowali na jednej scenie z Gogol Bordello, Clawfinger, Franz Ferdinand, The Offspring, czy Beady Eye. Rock’n’rollowe trio podbiło z powodzeniem Europę Wschodnią, aktualnie skupia się na koncertach w Polsce. W Rock 69 swoim dynamicznym występem zyskał sobie także serca płocczan.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji