REKLAMA

Tarapaty w NK Przedwiośnie. Co więcej w repertuarze na ferie?

REKLAMA

Podczas ferii w NK Przedwiośnie będziemy mogli obejrzeć przygodowy film „Tarapaty”, na ekranach również „Coco” i „Pierwsza gwiazdka”. Co więcej przygotowano dla kinomaniaków?

NK Przedwiośnie zaprasza na Filmowe Ferie. W programie pokazy filmowe oraz zabawy i animacje przed filmem czy spektakle teatralne po filmie przygotowane przez Teatr Form Wielu.

fot. materiały prasowe

Pokazy będą odbywać się przez całe Ferie od 15 do 28 stycznia – codziennie o godzinie 11. Bilety w cenie 12 złotych. Wstęp na animacje i spektakle w cenie biletu.
W weekend 20-21 stycznia oraz 27-28 stycznia zapraszamy na Bajkoranki, seanse również o godz. 11, bilety w cenie 12 złotych.

Barbie: Delfiny z magicznej wyspy

15 i 22 stycznia o godzinie 11 – „Barbie: Delfiny z magicznej wyspy” (2017)

reżyseria: Conrad Helten
scenariusz: Jennifer Skelly
gatunek: animacja, przygodowy
czas trwania: 1 godz. 3 min.

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

Coco

16 i 23 stycznia o godzinie 11 – „Coco” (2017)

reżyseria: Lee Unkrich, Adrian Molina
scenariusz: Adrian Molina, Matthew Aldrich
gatunek: animacja, familijny, przygodowy
czas trwania:1 godz. 45 min.

Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Chłopiec – wbrew rodzinnemu zakazowi – za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze spotyka uroczego oszusta Hektora i z nim odkryje historię swojej rodziny.
DUBBING: Michał Rosiński, Maciej Stuhr, Bartosz Opania, Agata Kulesza

Paddington 2

17 i 24 stycznia o godzinie 11 – „Paddington 2” (2017)

reżyseria: Paul King
scenariusz: Simon Farnaby, Paul King
gatunek: familijny, komedia, przygodowy
czas trwania: 1 godz. 43 min.

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!
DUBBING: Artur Żmijewski, Rafał Królikowski, Jolanta Fraszyńska.Tarapaty

18 i 25 stycznia o godzinie 11 – „Tarapaty” (2017)

reżyseria: Marta Karwowska
scenariusz: Marta Karwowska
gatunek: familijny, przygodowy
czas trwania: 1 godz. 30 min.

Przyjaźń to wcale nie jest taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.
OBSADA: Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Hanna Hryniewicka, Jakub Janota-Bzowski, Joanna Szczepkowska, Maria Maj, Jadwiga Jankowska-Cieślak.

Pierwsza Gwiazdka

19 i 26 stycznia o godzinie 11 – „Pierwsza Gwiazdka” (2017)

reżyseria: Timothy Reckart
scenariusz: Carlos Kotkin, Tom Sheridan
gatunek: animowany, familijny, komedia
czas trwania: 1 godz. 26 min.

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Mikołaj i spółka

20 i 21 stycznia o godzinie 11 – „Mikołaj i spółka” dubbing (2017)

reżyseria: Alain Chabat
scenariusz: Alain Chabat
gatunek: familijny, komedia
czas trwania: 1 godz. 35min.
Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Mikołaj w każdym z nas

27 i 28 stycznia o godzinie 11 – „Mikołaj w każdym z nas” dubbing (2016)

reżyseria: Terje Rangnes
scenariusz: John Kåre Raake
gatunek: amilijny
czas trwania: 1 godz. 10 min.
Nie musisz być dorosły ani bogaty aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU