REKLAMA

„Tarapaty” i „American Assassin”. Co jeszcze w NK Przedwiośnie?

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie proponuje na najbliższe dni dwie nowe premiery: polski film familijny „Tarapaty” oraz ekranizację pierwszej powieści ze światowego bestsellerowego cyklu, sprzedanego w 25 milionach egzemplarzy – „American Assassin”. Nie zabraknie też pozycji dla najmłodszych.

Tarapaty

Od 15 września zapraszamy na polski film familijny „Tarapaty”, w którym w głównych rolach zobaczymy: Hannę Hryniewiecką, Jakuba Janota-Bzowskiego, Piotra Głowackiego, Romę Gąsiorowską, Joannę Szczepkowską i innych.

PowiązaneTematy

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek z nieodłącznym psem, Pulpetem. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

American Assassin

Druga premiera najbliższego weekendu to ekranizacja pierwszej powieści z światowego bestsellerowego cyklu, sprzedanego w 25 milionach egzemplarzy – „American Assassin” napisy. W jednej z głównych ról występuje Michael Keaton.

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili sensem jego życia jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Bajkoranki – O czym szumi las

W sobotę i niedzielę o godzinie 11 zapraszamy na Bajkoranki i pokaz animacji „O Czym szumi las” w wersji z dubbingiem. Bilety w cenie 12 złotych. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie zapraszamy na animacje przygotowane przez Teatr Form Wielu.

Zwierzolas to dom dla wielu małych stworzeń: myszy, wiewiórek, ptaków. Nie zawsze jednak czują się w nim bezpiecznie. Muszą uważać, by nie zostać pożartymi przez większe i silniejsze drapieżniki. Szczególnie groźny jest lis Rudolf, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszy, jak chociażby babcia Leona Myszomędrka. Taka próba prowadzi do prawdziwej rewolucji. Myszomędrek wraz z przyjaciółmi postanawiają działać! Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu wzajemnego zjadania się. Przekonanie drapieżników do nowego pomysłu będzie prawdziwym wyzwaniem. Czas pokaże, czy się uda.

Spotkania Filmowe – Dwie kobiety

W poniedziałek, 18 września, w ramach Spotkań Filmowych zostanie wyświetlony film „Dwie kobiety” z napisami. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbatę oraz ciastko. Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych.

Claire, samotna matka przed pięćdziesiątką, wiedzie nudne monotonne życie. Każdy kolejny dzień niczym nie różni się od poprzedniego. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka odbiera telefon od Beatrice, siedemdziesięcioparoletniej kobiety, która kilka dekad wcześniej była kochanką jej ojca. Szybko okazuje się, że Beatrice jest całkowitym przeciwieństwem Claire, ale obie panie łączy o wiele więcej, niż mogłyby przypuszczać.

Ponadto w repertuarze:

  • animacja „Gang Wiewióra 2” dubbing – Wiewiór razem ze swoimi przyjaciółmi powraca, aby nie dopuścić do budowy Parku Rozrywki;
  • animacja „Mała wielka stopa” dubbing – Nastoletni Adam wyrusza w poszukiwaniu swojego ojca. Podczas swojej wyprawy dowiaduje się, że jest potomkiem Yeti;
  • ekranizacja powieści Stephena Kinga, horror „To” napisy – Dzieci z małego miasteczka terroryzuje tajemnicza istota przybierająca postać klauna;
  • „Na układy nie ma rady” – Kiedy Marek dostaje propozycję, jaką jest posada drugiego wiceministra, jego dotychczasowe życie diametralnie ulega zmianie;
  • film z Alicią Vikander i Danem DeHaanem „Tulipanowa gorączka” napisy – Podczas pracy artysta zakochuje się w młodej i zamężnej kobiecie. Planując wspólną przyszłość, kochankowie postanawiają sprzedać cenną cebulkę tulipana.