REKLAMA

Tankujesz – masz wrapa taniej. Nowa kampania na stacjach ORLENU [FILM]

ORLEN Bez Tajemnic

REKLAMA

Wiosenna akcja promocyjna pt. „Tak wiele dobrego na stacjach ORLEN” już wystartowała. Tankując paliwo, można wypróbować jedną z ulubionych przekąsek kierowców z menu StopCafe w promocyjnej cenie.

Najnowszą kampanię „Tak wiele dobrego na stacjach ORLEN” od strony kreatywnej przygotowała i zrealizowała agencja Grey, przy współpracy z domem mediowym Sigma Bis. Komunikacja obejmuje reklamę w telewizji, radiu, prasie i w internecie, formę outdoor, a także własne kanały PKN ORLEN, w tym nośniki POS na stacjach Koncernu.

– Celem akcji jest zachęcenie kierowców do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej na stacjach ORLEN. Przez cały miesiąc klienci tankujący paliwo za minimum 100 zł będą mogli zakupić wrapa za jedyne 5 zł. Akcji towarzyszy 30-sekundowy film promocyjny – wyjaśnia biuro prasowe Koncernu.

Zgodnie z regulaminem, promocja trwa 1-30 kwietnia 2021 r. i dotyczy zarejestrowanych użytkowników karty VITAY i aplikacji ORLEN VITAY oraz osób płacących ORLEN PAY, kartą flotową lub e-kartą flotową. Oferta promocyjna dotyczy tylko wybranych stacji. Regulamin i lista stacji, na których można zrealizować kupon promocyjny dostępne są na stacjach oraz na www.stopcafe.pl.

Przypomnijmy, od niedawna w ofercie stacji ORLEN pojawiły się też kanapki śniadaniowe na ciepło – muffiny. Dostępne są w trzech wersjach: z serem halloumi, z kurczakiem oraz z jajkiem i boczkiem.Jak podkreśla biuro prasowe Koncernu, segment detaliczny Grupy ORLEN stanowi obecnie istotną część wyników ORLENU, dlatego konsekwentnie jest rozwijany. Jest również ważnym elementem strategii Grupy ORLEN w perspektywie 10 lat. Tylko w 2020 r. zysk operacyjny tego segmentu osiągnął rekordowy poziom 3,3 mld zł.

– PKN ORLEN inwestuje w sieć stacji paliw, budując nowe obiekty i unowocześniając te, które już istnieją. W ten sposób chce jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów, a także utrzymywać konkurencyjność na wymagającym rynku sprzedaży detalicznej – tłumaczy Koncern.

Stacje sieci ORLEN są niekwestionowanym liderem na krajowym rynku. Potwierdza to badanie Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS, z którego wynika, że Polacy coraz częściej korzystają z tych stacji nie tylko jako miejsca do tankowania paliwa. Pełnią one także rolę kawiarni, restauracji oraz sklepów spożywczych. Klienci najchętniej wybierają stacje ORLEN, których bogata oferta gastronomiczna znalazła odzwierciedlenie w bardzo dobrym wyniku segmentu detalicznego koncernu. W ocenie niemal 80% uczestników ankiety, spośród ośmiu uwzględnionych w raporcie marek paliwowych, ORLEN jest najbardziej profesjonalny, innowacyjny i prestiżowy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 8

 1. ubawiony says:

  Ile jeszcze nicków i argumentów wyssanych z palca użyjesz? Liczą się fakty, a one są nie po Twojej myśli.

 2. łUbawiuny bywa w says:

  metropoliach w rodzaju Sierpca czy Wrocławka, to co wy mu tu bedzieta kadzis że czarne jest czarne. On dalej nosa nie wytchnie bo po co…
  On zagryza hoddoga z łorlenu i słucha jednego radyjka i tvp, prawdziwie polskojezycznych mediów.

 3. Pkn says:

  @ubawiony. Napisalem prawde to Ty nie potrafisz odnieść się obiektywnie, podając przykłady lokalnych, prywatnych stacji gdzie nie ma konkurencji. Pracuje jeżdżąc min. do Poznania, Łodzi, Bydgoszczy. Tam ceny są niższe, a te miasta nie mają nic wspólnego z Orlenem. W arukule można przeczytać o wzroscie kosupcji i ogromnych zyskach z gastronomii na stacjach. Kogo to w Płocku interesuje? Dla ludzi ważne jest, że mamy fatalne powietrze, choroby i drogą benzynę.

 4. Ceny says:

  Dlaczego na stacjach Orlenu w Płocku ciągle są najwyższe ceny w Polsce? Wielu plocczan to interesuje. Wdychamy to powietrze codziennie i nawet nie stać Orlenu na normalną cenę dla ludzi???

  • ubawiony says:

   Dlaczego piszesz nieprawdę? Zajrzyj do Włocławka albo bliżej, do Sierpca. A jak się nie podoba, to zjeżdżaj do za granicę.

  • Baton says:

   Nie są najwyższe.
   Poza tym, kto ci broni jechać na jedną z wielu innych stacji? ORLEN ma stacje premium, nie każdego musi być stać. Jesteś za biedny to tankuj na innych stacjach.

   • Idioto says:

    on odniosł sie do cen na tych twoich premiumach w innych miastach, dziś we Wrocławiu na tym twoim premiumie z kurą w logo Pb 95 jest po 5.18, a w twoim zasmrodzonym fenolem Płocku po ile tepy pisiorze ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU