REKLAMA

Taniec, grillowanie i zabawa – piknik osiedla Łukasiewicza

REKLAMA

Na 2 września Rada Osiedla Łukasiewicza zaplanowała pożegnanie lata wraz z piknikiem dla mieszkańców. Zabawa była tak udana, że uczestnicy zaczęli tańczyć na płycie boiska.

Od rana były nerwy i stres. Jak przyznała przewodnicząca RMO Łukasiewicza, Anna Derlukiewicz, intensywnie padający deszcz omal nie zniszczył planów wspólnej zabawy. Na szczęście tuż przed rozpoczęciem pikniku opady zaczęły słabnąć, a na teren boiska przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Płocku zaczęli przychodzić goście.

Program zabawy był bogaty – był zespół „Rockers” grający na żywo, wielkie grillowanie kiełbasek, wystąpił zespół „Marchewkowe Pole”, nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci z nagrodami, malowania buziek, puszczania baniek mydlanych czy dmuchanych zjeżdżalni. Straż pożarna pokazywała jak ciężki jest ich ubiór, można było również zobaczyć, jak wygląda wóz strażacki w środku.

Podczas pikniku Fundacja „Pomagamy Płockim Zwierzakom” zbierała fundusze na karmę i lekarstwa dla podopiecznych. Można było również pobrać „kopertę życia”, która – wypełniona i schowana w lodówce – jest cenną wskazówką dla ratowników medycznych wezwanych np. do starszej osoby.Zabawa trwała do wieczora, a deszcz już się nie pojawił…

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU