REKLAMA

Tajemnicze zaginięcie 31-latka w programie Polsatu. Są trzy teorie

REKLAMA

Tym razem program „Interwencja” telewizji Polsat zajęła się tajemniczym zaginięciem 31-letniego Piotra Pietrzaka, mieszkańca Sochaczewa, o którym kilkakrotnie pisaliśmy na łamach PetroNews. Jak mówi w programie prywatny detektyw Bartosz Weremczuk, są trzy hipotezy tego zaginięcia.

Jak informowaliśmy, Piotr Pietrzak zaginął 23 stycznia br. Wyjechał wówczas z domu, miał jechać w okolice Żyrardowa, aby poszukać zleceń w tamtejszych firmach transportowych. Jednak nigdy tam nie dotarł, nie wrócił też do domu. Mężczyzna nie zabrał ze sobą telefonu komórkowego.

PowiązaneTematy

Jak wyjaśnia w programie prywatny detektyw Bartosz Weremczuk, obecnie są trzy wersje zaginięcia mężczyzny.

Pierwsza wersja to ucieczka, ponieważ Piotr wziął ze sobą 5 tys. zł oraz nawigację. Kilka dni później był widziany w jednym z zajazdów, gdzie zjadł obiad. Zajazd ten znajduje się 35 km od miejsca zamieszkania Piotra, w przeciwną stronę niż Żyrardów, gdzie miał szukać zleceń.

Druga wersja to samobójstwo, którą detektyw rozpatruje ze względu na to, że dwa dni po zaginięciu policja znalazła samochód Piotra Pietrzaka zaparkowany przy stadionie w Wyszogrodzie – ponad 20 kilometrów od domu. Auto było nadpalone, a z ustaleń wynika, że zostawiono je w piątek. W środku były porozwalane siedzenia.

Nagroda za informacje o zaginionym mężczyźnie. Trop urywa się na trasie do PłockaW samochodowej apteczce znaleziono pieniądze, z którymi pan Piotr odjechał z domu, rodzina znalazła też w pojeździe list, w którym zaginiony mężczyzna przepraszał, ale nie wiadomo za co. Nie wiadomo również, po co zostało podpalone auto, skoro list znajdował się w środku.

Rodzina pana Piotra przypuszcza, że wsiadł do innego samochodu lub został wciągnięty. Co ciekawe, w tym samym miejscu cztery lata temu odnaleziono auto innego zaginionego mężczyzny, 53-letniego Marcina Krajewskiego. Tego mężczyzny również nie odnaleziono.

Ze względu na te tajemnicze okoliczności, prywatny detektyw dopuszcza również trzecią wersję wydarzeń – zabójstwo. Jednak kilka dni przed realizacją materiału programu „Interwencja” ktoś próbował zalogować się na konto pana Piotra na jednym z portali aukcyjnych. Być może więc mężczyzna jednak żyje.

Pełen program „Interwencja”, dotyczący zaginięcia pana Piotra, znajdziecie TUTAJ.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU