T. Love na Biesiadzie Kasztelańskiej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Za tydzień kolejna edycja Biesiad Kasztelańskich w Płocku. Organizatorzy tym razem zaprosili do nas T.Love, zespoły hip-hopowe, płocczanie będą bawić się także na dyskotekowym after party.

7 czerwca od godziny 15 na Stadionie Miejskim w Płocku zadebiutują tegoroczne Biesiady Kasztelańskie. – Gwiazdą imprezy będzie zespół T. Love, na scenie pojawią się też przedstawiciele innych gatunków muzycznych. Imprezę zwieńczy dyskotekowe after party, które poprowadzi DJ Mafia Mike – zapowiadają organizatorzy.

Ubiegłoroczna Biesiada cieszyła się dużym powodzeniem wśród płocczan, czy tak będzie i tym razem? – Wierzymy, że kolejny cykl Biesiad Kasztelańskich zachęci mieszkańców Płocka i okolicznych miejscowości do wspólnego celebrowania wolnego czasu – mówi Maciej Szalaty, Marketing Manager marki Kasztelan. – Jestem przekonany, że tu – w sercu Polski, nasi goście pokażą, jak doskonale potrafią się bawić i ile radości można czerpać z takich spotkań – dodaje.

Według planów, na Biesiadzie oprócz T.Love wystąpi Ńemy, Alexandra Jabłonka oraz ShowTime. Ale nie zabraknie innych atrakcji – w tym pokazów Polskiej Reprezentacji w Grillowaniu Polish BBQ Kings oraz wiele konkursów z nagrodami rzeczowymi.

Biesiady Kasztelańskie to cykl imprez organizowanych w wybranych miastach Północnego Mazowsza i Kujaw. W tym roku, poza Płockiem, organizatorzy zawitają do Ciechanowa (19.07), Mławy (09.08) i Włocławka (23.08). Szczegółowe informacje na temat wszystkich Biesiad Kasztelańskich można znaleźć na stronie www.browarkasztelan.plbiesiady.

PetroNews objął patronat medialny nad tegorocznymi płockimi Biesiadami Kasztelańskimi.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji