Szymon Wydra wystąpił w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotni wieczór – w ramach Pikniku Europejskiego – odbył się koncert Szymona Wydry i Carpe Diem. Zespół zagrał piosenki z najnowszego albumu oraz przypomniał swoje największe przeboje. 

Szymon Wydra to wokalista i lider zespołu Carpe Diem. Artysta, znany z udziału w pierwszej edycji Idola (gdzie zajął trzecie miejsce) na ryku fonograficznym zadebiutował w 2002 roku. Z jego tego krążka pochodzą takie przeboje jak “Teraz wiem” czy “Do nieba nie chodzę”.  Trzy lata później na sklepowe półki trafił kolejny album – “Bezczas”. Zespół wydał w sumie cztery, długogrające płyty.

Publiczność, która pomimo padającego deszczu przybyła pod rozstawioną scenę, usłyszała takie utwory jak: “Bezczas”, “Teraz wiem” czy “Życie jak poemat”.

Niestety, podobnie jak w przypadku Pikniku Europejskiego, i jego finał popsuła pogoda. Na początku koncertu pod sceną pojawiło się raptem kilkanaście osób. Dynamiczne utwory i głos wokalisty przyciągnęły jednak na Stary Rynek jeszcze kilkadziesiąt miłośników zespołu. Wielka szkoda, bo w przypadku ładniejszej pogody tłumy były właściwie pewne. Jednak ci, którzy przyszli, na pewno nie żałowali. Zostali do końca i jeszcze wyprosili bis, na który Szymon Wydra wykonał utwór “Do nieba nie chodzę” w wersji reggae.

Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji