REKLAMA

Szymon Wydra wystąpił w Płocku

REKLAMA

W sobotni wieczór – w ramach Pikniku Europejskiego – odbył się koncert Szymona Wydry i Carpe Diem. Zespół zagrał piosenki z najnowszego albumu oraz przypomniał swoje największe przeboje. 

Szymon Wydra to wokalista i lider zespołu Carpe Diem. Artysta, znany z udziału w pierwszej edycji Idola (gdzie zajął trzecie miejsce) na ryku fonograficznym zadebiutował w 2002 roku. Z jego tego krążka pochodzą takie przeboje jak „Teraz wiem” czy „Do nieba nie chodzę”.  Trzy lata później na sklepowe półki trafił kolejny album – „Bezczas”. Zespół wydał w sumie cztery, długogrające płyty.

Publiczność, która pomimo padającego deszczu przybyła pod rozstawioną scenę, usłyszała takie utwory jak: „Bezczas”, „Teraz wiem” czy „Życie jak poemat”.Niestety, podobnie jak w przypadku Pikniku Europejskiego, i jego finał popsuła pogoda. Na początku koncertu pod sceną pojawiło się raptem kilkanaście osób. Dynamiczne utwory i głos wokalisty przyciągnęły jednak na Stary Rynek jeszcze kilkadziesiąt miłośników zespołu. Wielka szkoda, bo w przypadku ładniejszej pogody tłumy były właściwie pewne. Jednak ci, którzy przyszli, na pewno nie żałowali. Zostali do końca i jeszcze wyprosili bis, na który Szymon Wydra wykonał utwór „Do nieba nie chodzę” w wersji reggae.

Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU