REKLAMA

Szykujecie się do szkoły? Warto zrobić to z rabatem!

REKLAMA

Firma, która od blisko ćwierć wieku dostarcza nam materiały biurowe, przybory szkolne czy oryginalne gadżety, przygotowała z okazji nowego roku szkolnego specjalną promocję. I nawet, jeśli o szkole myśleć jeszcze nie chcecie, warto zaopatrzyć się już w przybory, które mają nie tylko świetną jakość, ale i można je nabyć z rabatem. W jaki sposób?

PowiązaneTematy

Partner Premium przygotowuje się do nowego roku szkolnego i w związku z tym, zaplanował specjalne wydanie gazetki informacyjnej, przeznaczonej dla klientów indywidualnych. Ceny, które tam zobaczycie, będą wyjątkowe, dlatego obowiązywać będą jedynie od 1 sierpnia do 16 września br.

W gazetce znajdziecie niespodziankę – kupon rabatowy z 20-procentowym rabatem na asortyment szkolny (rabat nie obejmuje promocyjnych produktów z gazetki i nie łączy się z innymi promocjami).

Co jeszcze przygotowała płocka firma dla uczniów? Na przykład plecaki będzie można kupić już od 73,90 zł, a w ramach promocji, do plecaków i tornistrów Majewskiego klient otrzyma wyprawkę szkolną „Witaj Szkoło” zupełnie za darmo!

W szkolnym piórniku (ceny od 12,49 zł) na pewno przyda się długopis ścieralny FRIXION za 7,79 zł, kredki świecowe od 5,29 zł czy kredki ołówkowe od 1,99 zł. Nie może też zabraknąć ołówka (od 1,19 zł) czy długopisu (od 1,09 zł).

A jeśli już o długopisach mowa – Partner Premium przygotował specjalną promocję dla klientów na długopisy Jetstream. Przy zakupie 2 sztuk długopisów JETSTREAM (SXN-101, SXN-101C lub SX101), 1 szt. długopisu SX101 w kolorze niebieskim otrzymacie gratis!Kompletując wyprawkę szkolną, nie zapomnijcie o kleju w sztyfcie (od 0,59 zł), gumce do ścierania (0,99 zł), temperówce (od 1,00 zł) czy nożyczkach (od 2,29 zł). Przyda się również plastelina (od 1,59 zł), farby (od 2,29 zł), no i, oczywiście, zeszyty. Te w formacie A5, 16-kartkowe, można nabyć już od 0,39 zł. Na zeszyty i książki praktyczne będą okładki regulowane (od 0,29 zł), a na zajęcia plastyczne – bloki rysunkowe i techniczne (A4 od 0,85 zł) czy zeszyty papierów kolorowych (od 0,89 zł).

Gazetki, w których znajdziecie specjalną ofertę oraz kupon, wydrukowane będą w nakładzie około 30 tys. sztuk i trafią wprost do Waszej skrzynki pocztowej.

Rentgen: Prześwietlamy Partner Premium

Partner Premium
ul. Graniczna 46
09-407 Płock
http://partnerpremium.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU