REKLAMA

Świętowali Nowy Rok. Zerwane lusterka, wybita szyba

REKLAMA

Noworoczny weekend na drogach zaznaczył się dwoma wypadkami, doszło również do 27 kolizji. Na drogach pojawiło się 5 nietrzeźwych kierowców, a co niektórzy świętowali Nowy Rok… w specyficzny sposób.

Do dwóch wypadków doszło w ostatnie dni grudnia – informowaliśmy o nich na bieżąco.

Według wstępnych ustaleń, 29 grudnia w miejscowości Grabina (powiat płocki) kierujący golfem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Audi. W wyniku zdarzenia, kierowca golfa doznał obrażeń ciała i w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Od rana kolizje w Płocku i w powiecie – jedna osoba ranna. Uważajcie na drogach! [AKTUALIZACJA]

30 grudnia natomiast w miejscowości Łęg Probostwo (gmina Drobin) kierujący samochodem marki Volvo, 39-letni mieszkaniec gminy Drobin, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawą stronę, po czym zjechał na pole, gdzie samochód dachował. Kierujący wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu.Tragiczny wypadek w powiecie płockim. Nie żyje mężczyzna

Policjanci zatrzymali także 5 nietrzeźwych kierowców: w Płocku na Al. Kobylińskiego i ul. Harcerskiej oraz na terenie powiatu w miejscowościach: Bielsk, Stara Biała i Cekanowo.

Nie zabrakło również kradzieży i aktów wandalizmu.

  • 31 grudnia w Płocku przy ul. Kochanowskiego włamano się do mieszkania, z którego skradziono biżuterię. Wartość strat to ok. 490 zł.
  • 1 stycznia w Płocku przy ul. Słodowej ktoś wybił szybę w samochodzie. Wartość strat wyniosła ok. 800 zł.
  • Również 1 stycznia w Płocku ktoś „świętował” w specyficzny sposób Nowy Rok. Przy ul. Kossobudzkiego uszkodzono cztery samochody, zrywając w nich lusterka. Wartość strat to ok. 1250 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU