REKLAMA

Świadkowie zatrzymali 19-latka, który dokonał rozboju

REKLAMA

We wtorek do policyjnego aresztu trafił 19-latek, który dokonał kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna został ujęty przez mieszkańców bloku po tym, jak ukradł torebkę z mieszkania 55-latki i szarpał się z właścicielką torebki.

6 października zatrzymano 19-latka, który ukradł z mieszkania torebkę i szarpał się z kobietą, która chciała odebrać swoją własność.

– Według relacji świadków, młody mężczyzna, wykorzystując nieuwagę lokatorów, wszedł do jednego z mieszkań i z przedpokoju ukradł torebkę z zawartością pieniędzy i dokumentów. Właścicielka w ostatniej chwili zauważyła sytuację i wybiegła za sprawcą i chwyciła za swoją torebkę. Jednak złodziej nie miał najmniejszego zamiaru zwrócić 55-latce własności. Na ratunek ruszyli mieszkańcy bloku, którzy ujęli napastnika i poinformowali policję – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.19-latek został przekazany mundurowym i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie czynności okazało się, że młody płocczanin był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa oraz nie stosował się do zastosowanego już wcześniej, środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego.

Zebrany przez policjantów z Komisariatu Policji w Płocku materiał dowodowy ostatecznie doprowadził 8 października do postawienia młodego płocczanina przed sąd, który zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu. Mężczyźnie grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Anonim says:

  Anonim i luz maria
  Ciekawe jak was coś dotknie to jak będziecie lamentować. Internetowi cwaniaki…

 2. Anonim says:

  A dlaczego ta pani nie zamyka drzwi od mieszkania.Ja jestem młoda i drzwi mam zamknięte na łucznik od środka. Tyle się mówi o tych złodziejach podających się a to hydraulik , elektryk itp.

 3. Luz maria says:

  Ludzie zamykajcie drzwi wejściowe do klatki schodowej !!!!zostawiasz otwarte drzwi wypuszczasz potencjalnego złodzieja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU