REKLAMA

Studenci wybiorą Miss i Mistera

REKLAMA

Już niebawem odbędzie się Gala Finałowa Wyborów Miss & Mistera PWSZ Płock 2017. Najpiękniejsze studentki oraz najprzystojniejsi studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku powalczą o tytuł i koronę.

Finał Wyborów odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godz. 18 w Domu Technika przy ul. Kazimierza Wielkiego 41 w Płocku. Szesnaście osób (8 kandydatek i 8 kandydatów)  PWSZ z różnych wydziałów uczelni zawalczą o tytuł tej najpiękniejszej i tego najprzystojniejszego.

Kandydaci będą walczyć o tytuł: Miss & Mistera PWSZ Płock, I-Vice Miss & Mistera PWSZ Płock, Ii-Vice Miss & Mistera PWSZ Płock, Miss & Mistera Publiczności, Miss & Mistera Pure Jatomi Mazovia.

Kandydaci na Miss & Mistera PWSZ Płock przygotowują się do choreografii prezentowanej podczas wyborów pod okiem Anny Fabiszewskiej – instruktora tańca i fitnessu. Podczas wydarzenia będą prezentowane cztery różne wyjścia uczestników.Wydarzenie to zapisało się w tradycję uczelni – organizowane jest już po raz czwarty i z roku na rok ma coraz liczniejsze grono fanów.

Wstęp na Galę jest darmowy dla wszystkich, podczas wydarzenia czeka na gości mnóstwo atrakcji.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU