REKLAMA

Straż miejska wprowadza obostrzenia przeciwepidemiczne

REKLAMA

W związku ze wzrostem zagrożenia epidemicznego, Straż Miejska w Płocku wprowadza dodatkowe ograniczenia na terenie swojej jednostki.

Straż Miejska w Płocku wprowadza obostrzenia na terenie jednostki. Do odwołania wszystkie osoby wchodzące do siedziby straży miejskiej muszą obowiązkowo mieć zmierzoną temperaturę ciała.

Odmowa poddania się tej czynności jest równoznaczna z brakiem możliwości załatwienia sprawy w Straży Miejskiej w Płocku.

Funkcjonariusze straży miejskiej od początku pandemii podejmują niezbędne czynności na rzecz zapewnienia porządku publicznego oraz bezpieczeństwa mieszkańców w sytuacjach niecierpiących zwłoki. Mundurowi apelują o rozważne korzystanie z numeru telefonu alarmowego – 986.W przypadku wykroczeń porządkowych w ruchu drogowym, strażnicy miejscy pozostawiają zawiadomienia, do których należy się odnieść najpierw telefonicznie (24 364 70 35), pisemnie lub drogą elektroniczną (sekretariat@strazmiejska.plock.eu), bez konieczności stawiennictwa w jednostce.

– O terminie stawiennictwa zainteresowani zostaną powiadomieni drogą emaliową lub listowną. Jeśli jednak stawiennictwo w siedzibie straży miejskiej z jakichś powodów jest niezbędne, obsługa interesantów odbywa się w godz. 7.30 – 13.30 oraz 15.30 – 21.00. Interesant, wchodząc do siedziby SM, musi mieć zakryty nos i usta oraz zdezynfekować ręce – podkreśla st. insp. Jolanta Głowacka, rzecznik prasowa SM Płock.

Nadal do dyspozycji wszystkich zainteresowanych pozostają numery telefonów dostępne na stronie internetowej Straży Miejskiej w Płocku (zakładka – struktura SM). Jednocześnie do odwołania nie ma możliwości skorzystania w siedzibie SM z badania alkomatem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. CZYTELNIK says:

  Jak tak mało zarabiają to dlaczego tam pracują? Lepiej jest ciężko siedzieć na d niż lekko pracować, to jest zasada leni. Wypisanie mandatu to nie jest ciężka praca.

 2. Elwira says:

  Rząd nakazuje im odbierać ludziom prawa obywatelskie, godność o człowieczeństwo więc to robią dopóty dopóki społeczeństwo się nie zbuntuje.

 3. Edzio says:

  Darmozjady!

  • Obywatel says:

   Niekoniecznie. Zarabiają najniższą krajową nawet ci z długim stażem pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU