Stoliki do szachów już są. Siłownia wkrótce [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Otoczenie Orlen Areny wzbogaciło się właśnie o stoliki szachowe na świeżym powietrzu. W przyszłym tygodniu ma przyjechać sprzęt do siłowni i street workoutu.

Przy hali widowiskowo-sportowej trwają prace przy zagospodarowaniu kolejnej części terenu zielonego. Za miesiąc otwarta zostanie tam siłownia na świeżym powietrzu, urządzenia do street workout oraz stoliki szachowe. Pierwotnie miał powstać również tor do minigolfa, jednak ze względu na koszty, projekt podzielono na etapy.

Miejsce, które powstaje obok skate parku, będzie zawierało obok wymienionych wyżej sprzętów, również elementy małej infrastruktury. – Stoliki szachowe już stoją, wkrótce będziemy wykładać bezpieczną nawierzchnię i montować sprzęt – powiedział nam kierownik budowy. – Pogoda nam sprzyja, miejmy nadzieję, że tak pozostanie, przynajmniej przez jakiś czas. Na tę chwilę termin realizacji nie jest zagrożony – dodał.

Koszt tego etapu to 337 450 złotych, wykonuje go Firma Remontowo-Budowlana JAR-CEZ z Płocka. W pierwszej fazie pomysłu przewidywane zakończenie prac miało nastąpić w listopadzie. Po pierwszym przetargu, który nie wyłonił wykonawcy, termin wyznaczono na 1 grudnia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji