REKLAMA

Statuetki i odznaczenia – wielka gala WOPR

REKLAMA

W niezmiernie uroczysty sposób, podkreślony wyjątkowym miejscem, płocki WOPR świętował w trakcie wielkiej gali. Wręczono na niej statuetki i odznaczenia dla osób i firm, które pomagają ratownikom w wypełnianiu ich pracy. Ogromnym zaszczytem jest dla nas, że wśród nagrodzonych znalazł się zarówno PetroNews, jak i redaktor naczelna, Agnieszka Stachurska.

PowiązaneTematy

Na oficjalną galę płockiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego organizatorzy zaprosili w piątek, 23 października, do sali barokowej opactwa pobenedyktyńskiego. Wyjątkowość wydarzenia podkreślały stroje zaproszonych gości, jak i służbowe mundury prowadzących uroczystość prezesa Cezarego Obczyńskiego oraz wiceprezesa Piotra Lisockiego.

Zebranych gości, oprócz organizatorów, przywitał również prezydent Andrzej Nowakowski, który właśnie tego dnia obchodził urodziny. Woprowcy pamiętali i o tym, wręczając prezydentowi charakterystyczne dla ratowników gadżety.

Po krótkim, ale pięknym występie, rozpoczęła się oficjalna część wydarzenia – wręczanie statuetek dla firm i instytucji, które pomagają płockim ratownikom w codziennej, ciężkiej pracy. – Choć w taki sposób chcemy się Wam odwdzięczyć – mówił Cezary Obczyński.

Niezmierną dumą napawa nas fakt, że wśród wyróżnionych firm znalazł się PetroNews. Zawsze z przyjemnością piszemy o kolejnych inicjatywach tej organizacji, a jest ich naprawdę mnóstwo. Od nauki praktycznej, jak zachowywać się po wpadnięciu do lodowatej wody, po lekcje w szkołach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, prawidłowego odżywiania się czy propagowanie akcji „Stop zwolnieniom z wf-u”.

Płocki WOPR wyróżnił również osoby, które aktywnie wspierają ich swoim działaniem, wręczając Błękitny Krzyż WOPR, czyli najwyższą odznakę dla osób cywilnych, przyznawaną przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. I tutaj wśród nagrodzonych znalazła się redaktor naczelna PetroNews, Agnieszka Stachurska.Kolejne odznaki otrzymywali już sami ratownicy. Za zasługi dla WOPR, wręczano brązową, srebrną i złotą Honorową Odznakę, a także Złotą Honorową Odznakę z Liściem Laurowym. Pełną listę nagrodzonych opublikujemy wkrótce.

Ze swojej strony, życzymy płockim woprowcom dalszej radości i satysfakcji z pracy. Doceniamy przede wszystkim, że – co było widać w trakcie uroczystości – to wielka rodzina, wspierająca się w trudnych momentach i stojąca murem za każdym z nich. Żarty i śmiech, dobrotliwe przycinki, łzy wzruszenia i uściski – dla widoku tak zgranej organizacji warto zrobić wszystko.

WOPR Płock – to my dziękujemy!

Pełne listy nagrodzonych osób znajdziecie na kolejnej stronie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU