Spotkanie z Krzysztofem Zanussim w Płocku

ADVERTISEMENT

Już w najbliższy czwartek spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim, dzień później finał konkursu „Mnie ta ziemia od innych droższa…”, a za tydzień spotkanie ze współautorką książki „VILLAS nic przecież nie mam do ukrycia”.

28 marca płocczanie będą mieli okazję spotkać się z wybitnym reżyserem, artystą i filozofem Krzysztofem Zanussim. Głównym tematem spotkania ma być książka „Uczyń ze swojego życia Arcydzieło” autorstwa reżysera.

Krzysztof Zanussi we wspomnianej książce dzieli się swoim spojrzeniem na współczesny świat, porusza najważniejsze zagadnienia kultury, mierzy się z tematem, jak żyć naprawdę, a nie byle przeżyć. Reżyser wszystko to przeplata barwnymi historiami z planu filmowego i wypraw po świecie.

PowiązaneTematy

Spotkanie odbędzie się w sali kolumnowej Książnicy Płockiej przy ul. T.Kościuszki 6, rozpocznie się o godz. 17.

29 marca o godzinie 11 Książnica Płocka zaprasza na uroczystość finałową VIII edycji konkursu „Mnie ta ziemia od innych droższa…”. Wydarzenie realizowane jest we współpracy z Zespołem Szkół nr 3 w Płocku. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Płocka i Starosty Płockiego. Wydarzenie odbędzie się w sali kolumnowej Książnicy Płockiej przy ul. T.Kościuszki 6, rozpocznie się o godz. 11.

4 kwietnia w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich płocczanie będą mogli spotkać się z Izą Michalewicz w ramach promocji książki „VILLAS nic przecież nie mam do ukrycia”.

Iza Michalewicz to reporterka, autorka bestsellerowej książki „Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X”. Współautorka bestsellerowej biografii „Villas. Nic przecież nie mam do ukrycia”. Autorka zbioru reportaży „Rozpoznani” o bezimiennych do niedawna uczestnikach Powstania Warszawskiego, rozpoznanych na kadrach powstańczej kroniki filmowej.

Spotkanie odbędzie się w sali kolumnowej Książnicy Płockiej przy ul. T.Kościuszki 6, rozpocznie się o godz. 17.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzeń organizowanych w Książnicy Płockiej.