Spotkanie z Edytą Herbuś w NK Przedwiośnie

REKLAMA

W niedzielę NoveKino Przedwiośnie zaprosiło na specjalny pokazy z cyklu Bajkoranki. Przedpremierowo wyświetlona została animacja „Księżniczka i smok”, a po seansie można było uczestniczyć w spotkaniu z Edytą Herbuś, która podkłada głos tytułowej księżniczce Basi.

16 września mali płocczanie mieli sporą atrakcję – specjalnie na przedpremierowy pokaz animowanego filmu „Księżniczka i smok” do Płocka przyjechała Edyta Herbuś, której głos w tej produkcji można usłyszeć. Oprócz obejrzenia filmu, można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Edytą Herbuś, nie zabrakło też nagród, zabawy i losowania atrakcyjnych upominków!

„Księżniczka i smok” – Edyta Herbuś jako księżniczka Basia z baśniowej krainy! W każdym z nas drzemie dziecko, które uwielbia baśnie i przygody. W przeddzień swoich siódmych urodzin, Księżniczka Basia, która najbardziej na świecie uwielbiała czytać, sięgnęła po nową książkę, która okazała się być zaczarowana. Kiedy dziewczynka ją otworzyła, spomiędzy kartek wyfrunęła chmara wielokolorowych motyli! Gdy Basia chciała złapać jednego z nich, w magiczny sposób przeniosła się do baśniowej krainy.

PowiązaneTematy

Zachwycona urodą nowego miejsca, postanowiła zostać choć na chwilę. Wędrując po nieznanej ale pięknej okolicy, odważna dziewczynka spotkała sympatycznego Smoka zwanego Smokusiem – ze względu na jego przemiły charakter. Smokuś i Basia z miejsca się polubili i spędzili razem cały dzień na wspaniałej zabawie. Gdy dziewczynka poczuła zmęczenie, Smokuś odprowadził ją do domu. „To były moje najlepsze urodziny” pomyślała Księżniczka i zasnęła w swoim łóżku niezmiernie szczęśliwa.

Tak rozpoczynają się przygody Księżniczki Basi, która w dniu swoich siódmych urodzin, po raz pierwszy opuściła królewski pałac i wkroczyła do baśniowego świata. Od tego dnia wracała w nowopoznane miejsce każdego wieczoru.