Spotkania filmowe oraz premiery w NovymKinie “Przedwiośnie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak co piątek, w NovymKinie “Przedwiośnie” możecie obejrzeć nowe efekty pracy filmowców. W tym tygodniu na ekrany trafią aż cztery nowe produkcje. Ponadto w poniedziałek odbędzie się kolejne “Spotkanie filmowe”.

Największym hitem wydaje się superprodukcja “Batman v Superman”. Epickie starcie dwóch bohaterów, cóż więcej dodawać? Film będzie można oglądać w 4 różnych wersjach: w 2D z napisami lub dubbingiem oraz w 3D z napisami lub dubbingiem.

Na fanów animacji czeka również trzecia część przygód smoczego wojownika, czyli “Kung Fu Panda 3”. Po spotyka swojego ojca i razem wyruszają w góry, do tajemnej wioski pand. Tymczasem na ziemię przybywa złowrogi wojownik Kai, który niszczy dolinę. Po musi nauczyć swoich pobratymców walczyć.

“Moje wielkie greckie wesele 2” to kontynuacja opowieści sprzed 15 lat. Toula i Ian mają dorosłą córkę, która nie może znieść ciągłej obecności rodziny i wybiera się na studia z dala od rodziców…

“Opowieść o miłości i mroku” to ekranizacja powieści Amosa Oza, w której pisarz wspomina swojego dzieciństwo. Nieszczęśliwa matka Amosa, opowiadała mu historie z pogranicza jawy i snu. Z czasem stawały się coraz mroczniejsze… Reżyserski debiut Natalie Portman.

Z kolei już w poniedziałek kolejna odsłona “Spotkań filmowych”. Jak co tydzień, seans odbędzie się w poniedziałek o godz. 18.30. Dla gości przewidziano poczęstunek. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina.

W tym tygodniu w cyklu “Spotkań filmowych” wyświetlane będzie film “Stare grzechy mają długie cienie”. Hiszpańska produkcja opowiada o śledztwie dwóch detektywów z Madrytu, którzy próbują rozwiązać zagadkę zabójstw młodych kobiet.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji