REKLAMA

Spotkania filmowe i premiery w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Kolejny tydzień wakacji przed nami, więc może warto skorzystać z okazji, wolnego czasu i wybrać się do kina. Szykuje się sporo niespodzianek! Czekają na nas dwie premierowe pozycje oraz kolejne spotkanie z cyklu Spotkań Filmowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kino jest idealną alternatywą wakacji, więc pozostaje tylko z niej korzystać.

„Iluzja 2”

To film dla osób o prawdziwie mocnych nerwach. Producenci takich hitów jak „Transformens” czy „Niesamowity Spiderman 2” tym razem poszli o krok dalej i stworzyli thriller, który nawet najmocniejszych widzów doprowadza do dreszczy strachu.

Czterej jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę iluzji scenicznej, tym razem wpadnie w nie lada kłopoty. Ich wciąż żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy, podczas finału Super Bowl. O tak potężną katastrofę oskarżeni (niesłusznie) zostaną oczywiście Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez wierną publiczność, będę musieli udowodnić swoją niewinność i usidlić wroga. A wszystko to stanie się przy użyciu ich niezwykłych umiejętności.

Historia, która od samego początku trzyma w napięciu i nie daje nawet chwili oddechu od emocji. To film dla najbardziej wytrwałych kinowych maniaków. Jak zakończy się historia jeźdźców? Zainteresowanych już dziś zapraszamy do kina. Premiera „Iluzji 2” już w najbliższy piątek, 8 lipca.

„Szajbus i pingwiny”

Ten film to kolejna propozycja NK Przedwiośnie, tym razem przeznaczona dla całych rodzin. Historia niesamowitej przyjaźni sympatycznego owczarka ze stadem pingwinów. Niemożliwe? A jednak!

Spokojne do tej pory południe Australii zaczyna być nękane przez stada krwiożerczych lisów. Te leśne ssaki zaczynają zagrażać nie tylko ludziom, ale także wspaniałej atrakcji turystycznej – wyspie będącej prawdziwym rezerwatem dla uroczych nielotów. Aby uratować sytuację, z pomocą przychodzi okoliczny farmer oraz jego psotny pies Szajbus. To właśnie on z biegiem czasu zasłuży sobie na miano bohatera.

Czy niezwykły spot wydarzeń sprawi, że uda się uratować wyspę spod mocy lisów? Czy pies okaże się prawdziwym wybawicielem pingwinów? I czy zniszczy wszechobecne zagrożenie?

Ciekawych zapraszamy do kin. Premiera tego filmu familijnego już w piątek, 8 lipca, oczywiście w NK Przedwiośnie.

Spotkania Filmowe – „Skarb”

I już na sam koniec wracamy do co tygodniowego cyklu NK Przedwiośnie. „Spotkania filmowe” cieszą się rosnącą popularnością i trzeba przyznać, że gromadzą coraz większą rzeszę widzów. W nadchodzący poniedziałek, 11 lipca, w ramach cyklu zostanie wyświetlony film „Skarb”.To historia 33-letniego Costiego, który wiedzie spokojne życie rodzinne. Jego ulubioną porą dnia są wieczory, kiedy może czytać bajki swojemu sześcioletniemu synkowi. Ich ulubioną opowieścią jest historia Robin Hooda. Mały synek często wyobraża sobie tatę, jako największego bohatera, który za każdym razem staje w obronie słabszych osób. Jednak przychodzi moment, w którym wszystko może się zmienić… Nieoczekiwana wizyta sąsiada oraz złożona przez niego propozycja odnalezienie ukrytego przed laty skarbu, wystawi na próbę relacje ojca z synem.

Co się wydarzy? I czy przypadkowa historia jest w stanie zburzyć idealny obraz ojca? Jak zachowa się dziecko widząc, że w życiu realnym nie ma bohaterów bajek?

Ten film z pewnością daje do myślenia. Nawiązując do naszych codziennych relacji, potrafi ocenić je z widocznej perspektywy. Warto wybrać się na najbliższe „Spotkania Filmowe”, aby zgłębić ten temat i być może odszukać odpowiedzi na często nurtujące nas pytania.

Oprócz tych wszystkich nowych pozycji, nie można oczywiście zapomnieć o innych tytułach, które znajdziemy w repertuarze NK Przedwiośnie. „BFG: Bardzo Fajny Gigant”, „Obecność 2” oraz „Tini: Nowe Życie Violetty” – to pozycje, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. NK Przedwiośnie zadbało, aby w te wakacje widzom nie zabrakło atrakcyjnych propozycji.

Przypominamy, że z każdego filmu możecie napisać recenzję, która weźmie udział w konkursie. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany film w NK Przedwiośnie. 

Wygraj Bilety

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU