REKLAMA

Spokojny weekend, w którym kierowcy… tracą prawa jazdy

REKLAMA

Ostatni weekend w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego nie przyniósł żadnych wypadków drogowych. Wystąpiły jednak cztery zdarzenia kryminalne i aż ośmiu kierowców straciło prawo jazdy, w związku z wprowadzeniem nowych przepisów.

PowiązaneTematy

– W ten weekend nie miał miejsca żaden wypadek drogowy, odnotowano za to dziewiętnaście kolizji – dwanaście w Płocku oraz siedem w powiecie – powiedział rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Zatrzymano także trzech nietrzeźwych kierowców – jednego w Płocku i dwóch na terenie powiatu – oraz dwóch trzeźwych kierujących, którzy nie stosowali się do zakazu prowadzenia pojazdów – dodał. – Dodatkowo, aż ośmiu kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym, o 50 km/h – zakończył rzecznik.Ponadto, do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 27 osób. Wystąpiły również cztery zdarzenia kryminalne.

  • Pierwsze z nich miało miejsce 22 maja. Na ulicy Lachmana w Płocku włamano się do jednego z mieszkań, a poniesione straty wyceniono na około 7 200 złotych.
  • W sobotę, 23 maja, na terenie jednego z hipermarketów, zlokalizowanego przy ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku, doszło do kradzieży portfela wraz z dokumentami. Łączna wartość strat to około 250 złotych.
  • W nocy z 23 na 24 maja, na ulicy Kolegialnej w Płocku, włamano się do pomieszczenia wózkowni i zabrano rower wyceniony na około tysiąc złotych.
  • Ostatnie zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 24 maja. To wtedy na terenie cmentarza przy Alejach Kobylińskiego, zaginęła torba z pieniędzmi w kwocie około 100 złotych oraz telefon komórkowy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU