REKLAMA

Spłonął dorobek jej życia. Pomóżmy pani Beacie odbudować dom

REKLAMA

Pani Beata Wiśniewska mieszka we wsi Rudowo (gm. Bielsk). Niedawno spłonął jej dom, w którym mieszkała z mamą – cały dorobek ich życia. Mieszkańcy starają się jej pomóc, ale na odbudowę domu potrzeba sporo pieniędzy…

– Wieś Rudowo, ot zwykła wioska pod Bielskiem, gdzie mieszka Pani Beata Wiśniewska. Nie znacie jej, nic w tym dziwnego. To skromna, cicha kobieta jakich wiele w naszej gminie. Pewnie nikt by się nią bliżej nie zainteresował, gdyby nie pożar… Tak, ubiegłej niedzieli spalił się dom mieszkalny tej Pani, w którym mieszkała wraz z matką. To był dorobek ich życia – tak rozpoczyna się opis historii pani Beaty na portalu Pomagam.pl.

O pomoc w nagłośnieniu akcji poprosiła nas czytelniczka. – Znam tych ludzi, to dobra rodzina, są warci pomocy – zapewnia pani Ania.Jak pisze organizator zbiórki, pani Beata jest mieszkanką bielskiej społeczności, pracowała zresztą w sklepie w Bielsku. W minioną niedzielę proboszcz ks. Jerzy Zdunkiewicz zorganizował zbiórkę po mszach do puszek na pomoc dla pani Beaty, wciąż jednak brakuje pieniędzy na wyremontowanie domu.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio poprzez portal Pomagam.pl.

źródło: Pomagam.pl

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU