REKLAMA

Spider-Man, Rock Dog czy Wojna o planetę małp? NK Przedwiośnie zaprasza

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie na kapryśną letnią pogodę ma sposób – premiery i cykle filmowe, które przyciągnąć mogą zarówno małych, jak i dużych kinomaniaków.

Spider-Man: Homecoming

Od 14 lipca NK Przedwiośnie zaprasza na premierę filmu „Spider-Man:Homecoming”, który będzie wyświetlany w trzech wersjach: dubbing oraz napisy 2D i 3D.

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), po znakomitym debiucie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora, Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Rock Dog. Pies ma głos!

Druga premierowa propozycja to animacja „Rock Dog. Pies ma głos!” z dubbingiem, w wersji 2D i 3D.

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Wojna o planetę małp

W weekend 14-16.07 w NK Przedwiośnie odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Wojna o planetę małp” w wersji 2D z napisami. Seanse w piątek, sobotę i niedzielę zaplanowano na godzinę 20.

W trzecim filmie z przebojowej serii Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Bajkoranki: Dudi: Cała naprzód

W najbliższą sobotę i niedzielę zapraszamy na Bajkoranki i pokaz filmu „Dudi: Cała naprzód” w wersji z dubbingiem. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety są w cenie 12 złotych. Przed seansem tradycyjne losowanie nagród na zasadach Happy Seats. W sobotę, 15 lipca, po seansie zapraszamy na warsztaty teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu zatytułowane „Głos w teatrze”, natomiast w niedzielę, 16 lipca, po seansie zapraszamy na spektakl „Królik z kapelusza” przygotowany przez Teatr Form Wielu.Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej „opływowych” przyjaciół. Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka, Macunia i jej przyjaciółki: Ewka – zwariowana ryba żabnica oraz Ala – neurotyczna krewetka, w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno tu szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę.

Alibi.com

W poniedziałek, środę i czwartek zapraszamy na przedpremierowe pokazy francuskiej komedii „Alibi.com” napisy. Seanse odbędą się o godzinie 20.

Firma Grega, Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg. Otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co więc robi Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo – jak wiadomo – ma krótkie nogi.

Portret Kobiety: Old fashioned

We wtorek, 18 lipca, o godzinie 18 zapraszamy na Portret Kobiety i pokaz filmu „Old fashioned” z napisami. Bilety w cenie 15 złotych, przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho. Przed seansem odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

„Old Fashioned” to historia Clay’a Walsha, niegdyś idola studenckiej braci, który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami w miasteczku uniwersyteckim gdzieś w Stanach. Otacza go tam sława osoby głoszącej górnolotne i przestarzałe hasła na temat miłości i związków oraz głęboko wierzącej w Boga. Pewnego dnia w okolicy pojawia się dziewczyna o niespokojnej naturze, Amber Henson i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem. Odkrywa ona ze zdziwieniem, że silna wiara i szlachetne poglądy, zupełnie dla niej nowe i przez to intrygujące, bardzo ją pociągają. A Clay, choć stara się zwalczyć i wyprzeć to uczucie, zwyczajnie nie potrafi się oprzeć jej spontanicznemu i pełnemu pasji podejściu do życia. Koniec końców Clay musi przestać się chować za swoimi skomplikowanymi teoriami, a Amber przełamać swój strach i uleczyć stare rany. Ta dwójka razem osiąga coś niespotykanego – okazuje się, że we współczesnych czasach nadal można uprawiać staromodne zaloty, pozostając w zgodzie z wiarą.

Ponadto w repertuarze:

  • kultowa animacja „Gru, Dru i Minionki” dubbing 2D i 3D – Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić;
  • „Auta 3” 2D dubbing – Samochód wyścigowy Zygzak McQueen z pomocą młodej trenerki staje do rywalizacji w kolejnym wyścigu;
  • „Transformers: Ostatni rycerz” dubbing 2D – Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie;
  • najnowsza komedia Juliusza Machulskiego „Volta” – Przebiegły Volta zrobi wszystko, by zdobyć w posiadanie drogocenne znalezisko.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU