Specjalny turniej piłkarski dla… firm

REKLAMA

13 i 14 stycznia przyszłego roku SSM Wisła Płock organizuje kolejny turniej piłki nożnej. Tym razem organizowany jest dla firm i zakładów pracy. Zawody o Puchar Prezesa SSM Wisły Płock odbędą się na stadionie Wisły, pod balonem.

Drugi tydzień 2018 roku będzie emocjonujący i piłkarski. Łukasiewicza 34 i rywalizacja pod balonem na boisku o wymiarach 30m x 50m x i bramki 2m x 5m. Dla drużyn sześcioosobowych – 5 zawodników w polu i bramkarz. Nowoczesny balon i nowoczesne boiska, stworzone właśnie dla takich imprez i szkolenia młodzieży, świetnie sprawdzał się już wiele razy. Podobnie ma być i teraz. Celem turnieju jest głównie integracja i kształtowanie świadomości aktywności ruchowej.

PowiązaneTematy

Jeśli chcecie zgłosić swój zespół zakładowy, to nie zwlekajcie, ponieważ ilość drużyn jest ograniczona i wynosi maksymalnie 20 miejsc (drużyn). Poniżej zamieszczamy kilka podstawowych informacji o zapisach i zasadach.

  • zespół może składać się maksymalnie z 12 zawodników (maksymalnie dwóch „obcych”, niezrzeszonych w oficjalnych rozgrywkach piłki nożnej)
  • o udziale decyduje kolejność zgłoszeń,
  • udział w turnieju jest płatny.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny do 22 grudnia br. W tym celu należy wypełnić kartę zgłoszeniową, a następnie przesłać ją na adres mailowy – dorota.wunderlich@wisla.plock.pl oraz dokonać wpłaty na podane konto. Więcej informacji można uzyskać na profilu SSM Wisła Płock.

Marek Wojciechowski