REKLAMA

Spalili meble w opuszczonym budynku przy Słowackiego

REKLAMA

Minionej doby doszło do jednego wypadku i 11 kolizji, w tym 9 w Płocku. Ktoś spalił również przedmioty w opuszczonym budynku przy ul. Słowackiego.

Do wypadku doszło wczoraj w Łącku – informację na ten temat przekazywaliśmy już w poniedziałek.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kobieta kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w nadjeżdżający z przeciwka ciągnik siodłowy scania. W wyniku tego zdarzenia, kierująca z peugeota doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Wypadek w Łącku. Zablokowana droga [AKTUALIZACJA]

Aktywni byli także złodzieje.W Płocku przy Al. Kobylińskiego włamano się do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradziono 20 krzeseł oraz 20 lamp oświetleniowych. Wartość strat to około 1200 zł.

Pomiędzy 4 a 11 września w Grabinie (gm. Łąck) usiłowano włamać się do domku letniskowego. – Sprawcy nie weszli do wnętrza. Wartość strat powstałych w wyniku działania sprawców wynosi ok. 720 zł – tłumaczy Krzysztof Piasek.

Pomiędzy 8 a 11 września w Koszelówce (gm. Łąck) skradziono telewizor z pokoju ośrodka wypoczynkowego. Wartość strat to ok. 700 zł.

11 września natomiast, w Płocku przy ul. Słowackiego zniszczono wyposażenie nieużytkowanego pomieszczenia. Ktoś spalił szafki oraz chodniki na podłodze. Jak zastrzega rzecznik prasowy płockiej policji, nie chodzi tu o budynek po byłej komendzie policji. Wartość strat wyniosła ok. 1000 zł.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Anonim says:

    miezkanie po kominiarzach

  2. Imie says:

    16 straat

  3. ola says:

    jaki adres dokładnie Słowackiego ile ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU