Śmigłowiec nad Wisłą. Trwają poszukiwania 17-letniej Dominiki

REKLAMA

Nasi czytelnicy informują o śmigłowcu latającym nad Wisłą oraz policjantach i strażakach na brzegu rzeki. Jak się dowiedzieliśmy, jest to część akcji poszukiwawczej 17-letniej Dominiki, która zaginęła w piątek.

Ta sprawa poruszyła Płock przed świątecznym weekendem. W piątek rano 17-letnia Dominika Paćkowska, mieszkanka Płocka, wyszła z zamiarem udania się do kościoła. Niestety, do tej pory nie wróciła do domu.

PowiązaneTematy

W sobotę czytelnicy poinformowali nas o śmigłowcu latającym nad Wisłą.

– Prowadzone są poszukiwania zaginionej Dominiki Paćkowskiej – potwierdził Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Akcja poszukiwawcza prowadzona jest za pomocą śmigłowca , a 4 łodzie z policjantami przeszukują nabrzeże. Mamy informację z monitoringu, że dziewczyna szła wczoraj w kierunku starego mostu, nie widać natomiast, żeby z mostu schodziła, stąd poszukiwania w tym rejonie – wyjaśnił rzecznik.

W akcji poszukiwawczej uczestniczą również zastępy Państwowej Straży Pożarnej, a także strażacy z OSP w Nowym Duninowie, którzy z wykorzystaniem łodzi motorowej przeszukują teren Zalewu Włocławskiego na odcinku Soczewka-Nowa Wieś.

Dominika Paćkowska

Przypominamy, Dominika Paćkowska, c. Bogusława, to 17-letnia płocczanka, wzrost: 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny blond do pasa, lekko falujące, oczy niebieskie, twarz pociągła.

W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz długości przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne buty typu „glany”.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numery tel. alarmowych 997 i 112.

Zaginęła 17-latka z Płocka