REKLAMA

Śmigłowiec LPR w gminie Słubice. Mężczyzny nie udało się uratować [FILM, ZDJĘCIA]

REKLAMA

Nie udało się uratować życia mężczyzny, do którego 1 listopada przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo kilkudziesięciominutowej resuscytacji, mieszkaniec gminy Słubice zmarł.

O zdarzeniu, do którego doszło 1 listopada w miejscowości Bończa (gm. Słubice) poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach. U jednego z mieszkańców doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

PowiązaneTematy

– Na miejscu sytuacja została potwierdzona, a ratownicy zajęli się poszkodowanym, rozpoczynając resuscytację krążeniowo oddechową. Niemal równolegle przygotowane zostało lądowisko dla śmigłowca LPR, który chwilę po naszym przybyciu pojawił się na miejscu. Pilotem śmigłowca przy dzisiejszych działaniach okazał się być druh z naszej jednostki. Opiekę nad pacjentem przejął lekarz i ratownik medyczny, a nasi ratownicy wspierali ich działania, jednocześnie zabezpieczając miejsce przy pomocy parawanu. W trakcie działań na miejsce dotarły zastępy z JRG nr 2 oraz ZRM – wyjaśniają strażacy.Niestety, pomimo trwającej kilkadziesiąt minut walki, nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego, a obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 75-letniego mężczyzny.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU