REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Gąbinie. Zginęły dwie osoby

REKLAMA

W poniedziałek doszło do tragicznego wypadku w Gąbinie koło Płocka. Młoda kobieta prowadząca samochód, straciła nad nim panowanie i uderzyła w drzewo.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 6 stycznia około 14.20 na ul. Przydatki w Gąbinie koło Płocka. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że samochodem jechały dwie osoby. Mężczyzna, który był pasażerem oraz kobieta, która kierowała fiatem punto. Jak ustalili funkcjonariusze, 24-latka z powiatu gostynińskiego straciła panowanie nad autem na łuku drogi, zjechała na lewy pas i uderzyła w drzewo. Oboje zginęli na miejscu. Tożsamości mężczyzny nie udało się jeszcze ustalić. Był on w wieku około 20-25 lat.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze prowadzą oględziny miejsca wypadku, więc droga wojewódzka nr 577 z Gąbina do Sannik jest zablokowana. Utrudnienia mają potrwać do około godz. 17. Policjanci radzą, by kierowcy udający się z Gąbina do Sannik, w Gąbinie kierowali się do Czermna i Słubic, natomiast kierowcy jadący z Sannik do Gąbina, w Sannikach kierowali się na Słubice.Policjanci apelują do wszystkich kierujących i pieszych o ostrożność i zachowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU