Śmiertelny wypadek w Gąbinie. Zginęły dwie osoby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałek doszło do tragicznego wypadku w Gąbinie koło Płocka. Młoda kobieta prowadząca samochód, straciła nad nim panowanie i uderzyła w drzewo.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 6 stycznia około 14.20 na ul. Przydatki w Gąbinie koło Płocka. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że samochodem jechały dwie osoby. Mężczyzna, który był pasażerem oraz kobieta, która kierowała fiatem punto. Jak ustalili funkcjonariusze, 24-latka z powiatu gostynińskiego straciła panowanie nad autem na łuku drogi, zjechała na lewy pas i uderzyła w drzewo. Oboje zginęli na miejscu. Tożsamości mężczyzny nie udało się jeszcze ustalić. Był on w wieku około 20-25 lat.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze prowadzą oględziny miejsca wypadku, więc droga wojewódzka nr 577 z Gąbina do Sannik jest zablokowana. Utrudnienia mają potrwać do około godz. 17. Policjanci radzą, by kierowcy udający się z Gąbina do Sannik, w Gąbinie kierowali się do Czermna i Słubic, natomiast kierowcy jadący z Sannik do Gąbina, w Sannikach kierowali się na Słubice.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących i pieszych o ostrożność i zachowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji