Śmiertelny wypadek na terenie PKN Orlen

0

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę na terenie płockiego koncernu. Jak informuje nas czytelnik, jeden z pracowników został przejechany przez samochód dostawczy.

O tragicznym zdarzeniu poinformował nas mailowo czytelnik. – Szedł zagotować wodę na herbatę i został przejechany przez podnośnik – pisze mężczyzna. – Jakie warunki pracy mają firmy na Orlenie??? – dodaje wzburzony.

Informację sprawdziliśmy u rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska.

– Do zdarzenia doszło dzisiaj, 10 sierpnia, około godziny 6.30 – potwierdził rzecznik. – 55-letni płocczanin, kierujący pojazdem marki Iveco, z nieustalonych jeszcze przyczyn potrącił 55-letniego mężczyznę. Rannego przewieziono do szpitala, gdzie, niestety, zmarł – wyjaśnia Krzysztof Piasek.

Wypadek miał miejsce w rejonie bramy nr 10 PKN Orlen, prawdopodobnie na terenie jednej ze spółek, mających tam siedzibę.

 

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…