REKLAMA

Śmiertelny wypadek k. Drobina. Nie żyje mężczyzna

REKLAMA

Ostatni wakacyjny weekend w Płocku niestety nie należał do bezpiecznych. Policja odnotowała w tych dniach dwa wypadki (1 w mieście, 1 w powiecie), łącznie 29 kolizji (14 w mieście, 15 w powiecie), zatrzymała czterech nietrzeźwych kierowców, a 24 osoby doprowadziła do izby wytrzeźwień. 

O sobotnim wypadku (27 sierpnia) na al. Armii Krajowej pisaliśmy już wcześniej. Kierujący pojazdem marki Seat na skrzyżowaniu najechał na tył motocykla, kierowanego przez 27-letniego mieszkańca Płocka. Mężczyzna zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku zderzenia, motocyklista został ranny, przewieziono go do szpitala.

Wypadek na Podolszycach. Ranny motocyklista

Tego samego dnia, w sobotę, 27 sierpnia, w miejscowości Maliszewko (gm. Drobin) doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki Mercedes, 76-letni mieszkaniec powiatu płockiego, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 45-letni pasażer auta. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Otolińskiej, a także w Gąbinie, Nowym Miszewie oraz Białek.Poza wypadkami i zatrzymaniem nietrzeźwych kierowców, policja odnotowała również szereg innych przestępstw. W nocy z 26 na 27 sierpnia w Grabinie k. Płocka, nieznany sprawca włamał się do pojazdu, kradnąc z niego radio samochodowe, pieniądze oraz zegarek. Właściciel auta oszacował straty na 900 złotych.

Tej samej nocy w Płocku na ul. Walecznych doszło do uszkodzenia powłoki lakierniczej pojazdu. Wartość poniesionych strat wyniosła w tym przypadku około 1000 złotych.

Dobę wcześniej, z 25 na 26 sierpnia na ul. Północnej w Płocku, sprawca ukradł rowery z klatki schodowej. Właściciel wycenił straty na 300 złotych.

W minioną niedzielę, 28 sierpnia, w Płocku na ul. Żelaznej złodziej włamał się do samochodu, z którego ukradł radio oraz inne przedmioty. Właściciel pojazdu oszacował wartość strat na 700 złotych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU