Śmiertelne w skutkach wyprzedzanie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W nocy z 30 na 31 maja doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego. Na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Wilczkowo, opel astra w trakcie wyprzedzania wpadł do przydrożnego rowu. Pasażerka zmarła na miejscu, kierowca i pasażer zostali ranni.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut po północy, w miejscowości Wilczkowo (gm. Wyszogród). Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem opel astra, 23-letni mieszkaniec powiatu płockiego, w trakcie wyprzedzania innego samochodu z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na pobocze, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.

W wyniku doznanych obrażeń, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarła pasażerka opla, 27-letnia mieszkanka powiatu płockiego. Kierowca opla i jego pasażer zostali ranni, przewieziono ich do szpitala. – Po udzielonej pomocy medycznej, pasażer został zwolniony do domu, natomiast kierujący pozostał w szpitalu – poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Od kierującego została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie – dodał.

Policja bada dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Podziel się:

5 komentarzy

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji